Going. | Acid Field - Nowa Jerozolima / Patio

ACID HOUSE - muzyka sięgająca swoimi korzeniami gdzieś w okolicach początków tanecznej elektroniki. To nic innego jak rytmiczna, a czasem i mistyczna zabawa, na którą nie jeden powie: prawdziwy rave...

???????????????????????????????

Rozochoceni naszym pierwszym event'em, a jeszcze bardziej Waszym zadowoleniem z niego, postanowili pójść głębiej w las z tematem...niemalże dosłownie ;)
Do współpracy zaprosili warszawską ekipę MDMT, specjalizującą się w psychodelicznych oraz zapierających dech w piersiach "leśnych" dekoracjach.
Ich partnerzy nie tylko zadbają o scenografię w całym klubie, ale także stworzą swoją PSYTRANCE DARK FOREST Stage na drugiej sali.

Na dużej sali część scenografii posłuży nam do mappingu realizowanego przez Vidmo Group, a kwaśne wizuale ujrzycie za sprawą VJa Igraszka.

To wszytko po to by Nowa Jerozolima zmieniła się na ten wieczór w tytułowe ACID FIELD. Unikalne połączenie acid-house/breaks oraz dekoracji i 3D mappingu ma zapewnić przyjemne halucynacje nawet trzeźwym klubowiczom!

Warto przybyć już na początek imprezy, gdyż tak jak za pierwszym razem zaczynamy od koncertu / analogowego live act'u grupy SPACEBOY:
Ten kosmiczny kolektyw to totalnie świeży twór bazujący na analogowych dźwiękach, gitarze przepuszczonej przez taśmowe echo, etnicznych instrumentach , dźwiękowych pejzażach i nieziemskim wokalu. Czworo astronautów - Łukasz & Sebek (Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni), Daniel (MundoMono), GreenJesus (LSDFM/RunDMT/D'vision303) spotkali się (nie)przypadkowo by wspólnie eksplorować wszechświat, poszerzać świadomość i odkrywać nieznane dotąd muzyczne tereny.

Naszym djskim gościem specjalnym jest dj SZUm z Radical Dancefloor Killers. Doskonały muzyk, analogowo-vinylowy maniak, DJ z krwi i kości.. Jego selekcja tego wieczoru? Ponoć acid'owa, tak słyszeliśmy ;)

Znani z pierwszej edycji - DHM - ponownie zagoszczą na drugiej sali, tym razem w ciut urodzinowym nastroju...

Na wejściu czekać na Was będą dywizjonowe gadżety ?

Do zobaczenia!

???????????????????????????????

ACID Stage

SpaceBoy (Analog Live-Act)

DJ SZUm (RDKillers) - acid vinyl set

D'Vsision 303
FatAl F, Green Jesus, Oskar Piotrowski, Pysh

VJ Igraszka

PSYTRANCE DARK FOREST Stage

Arma (Leśna Szajka)
Havaya (3Dvision)
Gobit (No.Comment. Rec.)
Mabeat (MDMT, LSDMT)
Leorafen (Leśna Szajka, LSDMT)

+ DHM (b-day set)

???????????????????????????????

D'Vision 303 to synergiczna współpraca czterech stołecznych producentów - do wspólnej służby w klubowej sprawie stanęli FatAl F, Green Jesus, Oskar Piotrowski oraz Pysh wraz z firmą Vidmo.
Projekt ma na celu dostarczenie syntezy nowoczesnej technologii wizualnej w klubowym szyku oraz klasycznej elektroniki z mocnym akcentem na brzmienia w okół legendarnej serii syntezatorów xOx... Czasem świdrujący do szpiku kości, czasem zamierająco głęboki, a niekiedy nieokreślony bass 303 - to nim właśnie będziemy Was prowadzić przez przygodę pełną miękkich kick'ów, klasycznych sampli i kultowych wokali! Sztab odpwiedzialny za dźwiek to nie lada brygada - to tak na prawdę zbyt długie na jedną notę, cztery długie historie czterech djów, promotorów, kompozytorów... ale przede wszystkim dobrych kumpli przecinających się na muzycznym froncie już nie raz!
Strategię opracowaną z dala od parkietowego poligonu wprowadzamy podczas całonocnych starć klubowych - wspólnie produkujemy muzykę w swoich studiach, a potem gramy ją na imprezach w tzw. back2back'ach. Nasz projekt to świeży powrót do klasyki zarówno w kontekście muzyki elektronicznej jak i w ogóle kultury klubowej - pamiętamy, że rave to nie tylko dobre sety i pompująca muza.
Mapping 3D zapewnia firma Vidmo - to ludzie i sprzęt oświecający na co dzień wieżowce oraz festiwale i duże event'y - moc rażenia godna zaufania!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej