Going. | Subiektywny przegląd filmowy vol. 2 - MÓZG Warszawa

Subiektywny przegląd filmowy vol. 2

18:00 | Niedziela, 8 lutego 2015

MÓZG Warszawa

Film

10 zł

10 zł

Subiektywny przegląd filmowy vol. 2

7 lutego
18:00
"Szalona miłość"
Berlin, epoka romantyzmu. Młody poeta imieniem Heinrich marzy o pokonaniu nieuchronności śmierci poprzez miłość. Znudzony przyziemnością życia poszukuje towarzyszki, która popełniłaby z nim samobójstwo.

20:15
"Na zawsze Laurence"
Akcja filmu jest osadzona w 1989 roku a bohaterem jest Laurence, który w swoje 30. urodziny ujawnia pragnienie zostania kobietą. Jego dziewczyna jest zszokowana ale postanawia z nim pozostać.

8. lutego
18:00
"Efekt domina"
W zrujnowanym kurorcie Suchumi (stolicy odseparowanej od Gruzji i kontrolowanej przez Rosję republiki abchaskiej) tamtejszy minister sportu postanawia nadać odrobinę prestiżu krajowi nieuznawanemu przez większość państw. W tym celu organizuje mistrzostwa świata w? dominie.

20:00
"Dziewczynka z kotem"
Aria jest dziewięcioletnią dziewczynką, która wbrew swojej woli znajduje się w trudnej sytuacji brutalnego rozwodu rodziców, oddzielana od swoich sióstr przyrodnich w rodzinie wielopokoleniowej. Rodzice nie kochają jej tak, jakby chciała. Aria jest przerzucana przez strony konfliktu rodziców, odrzucona i odepchnięta, przemierza miasto wyposażona w pasiastą torbę i w towarzystwie czarnego kota dotykając otchłani i tragedii, zwyczajnie próbując ocalić swoją niewinność.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej