Going. | Balkanscream - Skład Butelek

To nie przypadek sprawił,że jest to rozkrzyczany i bardzo kremowy collective bałkańskiej muzyki.Łączy w sobie wiele stylów, od kultury bałkanów, po hip-hop i brzmienia orientalne. Inspiracje czerpią głównie z własnych melodii oraz szukają natchnienia w melodiach regionów Bułgarii,Serbii czy Macedonii.

Zespół tworzą absolwenci krakowskich oraz katowickich akademii muzycznych. Muzycy mieli przyjemność występować na wielu koncertach i prestiżowych festiwalach w kraju i za granicą, m.in. Heineken Opener Festival, Sziget Festival Budapest,FMF Kraków (Festiwal Muzyki Filmowej) i wielu innych.

"Próbujemy ukazać własny niepowtarzalny klimat, poprzez wprowadzenie instrumentów elektronicznych i orientalnych, starając się w pełni przenieść słuchacza w inny bałkański świat".

Zespół obecnie pracuje nad swoim pierwszym-debiutanckim albumem, który będzie zwieńczeniem dotychczasowej wspólnej pracy. Na koncercie będziecie mogli usłyszeć kilka numerów które znajdą się na Naszym krążku.

Skład :
Piotr Nowak - trąbka / mc
Mateusz Chmiel - klarnet / klarnet basowy / saksofon sopranowy
Ludwig Zamenhof - mandola / elektronika
Adrian Górka - gitara
Mateusz Frankiewicz - kontrabas / gitara basowa
Tomasz 'Bućka' Czaderski - perkusjonalia
Michał Pamuła - perkusja

After zagra dla was dj Que Sabroso

Idealne spędzenie wieczoru wśród dźwięków bałkanów i pięknych melodii, które wyjdą wprost z Naszych instrumentów i serc.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej