Going. | Lordi - Progresja

1 LUTEGO 2015 ? na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja LORDI, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy festiwalu Eurowizja z utworem ?Hard Rock Hallelujah?. Zespół pod koniec 2013 roku wystąpił w Krakowie, tym razem przyjedzie DO WARSZAWY GDZIE ZAGRA W KLUBIE PROGRESJA MUSIC ZONE (ul.Fort Wola 22) ? 1 lutego 2015 o godzinie 19:00.

Koncert jest częścią trasy koncertowej promującej nowy album ?SCARE FORCE ONE?, który ukazał się 31 października 2014 nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to trzeci koncert Lordi w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w lutym w Polsce.

Lordi to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym KISS, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Dopiero kontrakt w 2002 roku z wytwórnią Sony BMG oraz singiel ?Would You Love A Monsterman? promowany, oryginalnym, teledyskiem, sprawił, że popularność finów z Lordi eksplodowała.

W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny napój ? Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze ?Dark Floors?. Na swoim koncie wydawniczym mają 5 albumów studyjnych, a najnowszy zatytułowany ?To Beast Or Not To Beast? ukazał się 1 marca 2013 nakładem wytwórni AFM Records. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej