Going. | Jessie Ware - Torwar

Jessie Ware wyrosła w ostatnich latach na wielką nadzieję nowego popu. Rozgłos zdobyła dzięki nagraniom z SBTRKT, koncertom u boku Jacka Pe?ate i wsparciu kultowego undergroundowego radia Rinse FM, a wielu widziało w niej kobiecą odpowiedź na sukcesy Jamesa Blake'a czy Jamiego Woona. Kolejne świetne single zapowiadające debiutancki album: "Running", "110%" oraz "Wildest Moments" wzbudziły jednak sensację także poza kręgiem fanów nowego R'N'B i muzyki tanecznej. Okazało się, że Jessie pisze fantastyczne popowe piosenki. Debiutancki album "Devotion" potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.

W tym tygodniu premierę ma drugi krążek artystki. ?Tough Love? to jedenaście kompozycji, w tym znane publiczności już wcześniej ?Say You Love Me?, ?Kind of?Sometimes?Maybe?, ?Pieces? i tytułowe ?Tough Love?. Przy tworzeniu materiału na nowy album artystkę wspierali m.in. Dave Okumu (znany także z debiutanckiego ?Devotion?), Ed Sheeran i Miguel. Płyta zbiera świetne recenzje, a sama Jessie udowadnia nią, że ?syndrom drugiej płyty? zdecydowanie jej nie dotyczy. Album ukazał się również w Polsce, nakładem Universal Music Group.

Support: GIA KOKA

Gia Koka to artystka, której muzyka zaliczana jest do nurtu singer - songwriterskiego, soulu i jazzu. Urodzona w Polsce, wychowana w Holandii, podpisała kontrakt w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała z Martinem Terefem, producentem m.in. wyróżnionych Grammy utworów Jasona Mraza. Po tym cennym doświadczeniu przeniosła się do Hollywood. Komponowała tam utwory wykonywane m.in. przez Leslie Clio, Leonę Lewis, Kylie Minogue.

Gia Koka ma na swoim koncie płytę ?Dymitri?, poświęconą jej tragicznie zmarłemu bratu. Tworzy ją zbiór szczerych i poruszających. Obecnie artystka promuje swój najnowszy album zatytułowany ?FCUKU?.

Zapraszamy!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej