Going. | Ruki'v Bryuki - DZiK

Ruki'v Bryuki

21:00 | Sobota, 7 lutego 2015

DZiK

Koncert

15 zł

15 zł

Roztańczone rytmy z przełomu lat 40. i 50. XX wieku znów w Dziku! Zapraszamy wszystkich na rockabillowo-jump bluesową imprezę skupiającą wszystkich fanów klimatów rockabilly, vintage, retro oraz ludzi lubiących tańce do samego rana!
Na scenie wystąpią: ????'? ????? / Ruki'v Bryuki (Kijów) oraz The Real Gone Tones (Warszawa), a za deckami pojawi się duet Cool For Cats.

RUKI'V BRYUKI to znany ukraiński zespół założony w 2007r. Grają tradycyjne rockabilly z połowy lat 50-tych oraz Jump Blues'a. Ich cechą charakterystyczną są piosenki własnego autorstwa śpiewane po rosyjsku oraz wielka energia na scenie. Wykonywane przez nich utwory anglojęzyczne przywodzą na myśl takich artystów jak Roy Brown czy Eddie Cochran.

Inni wykonawcy i zespoły którymi chłopaki się inspirują, i których podziwają, to: Roy Brown, Wynonie Harris, Ray Charles, JD McPherson, Ray Collins' HOT-CLUB, Big Six, The Four Charms, Rusty Pinto Combo oraz inny dobrze znany, zaprzyjaźniony z nimi, ukraiński zespół, który miał już okazję kilka razy grać w Warszawie - The WiseGuyz.

Grali już na największych festiwalach rockabillowych w Europie, w tym na Screamin' Rockabilly Weekender w Hiszpanii i Get Rhythm! we Włoszech.

Obecny skład zespołu liczy 5 osób, są to:
Alexandr Remez - wokal i gitara,
Tony Redfield - kontrabas,
Alex Filippenkov - gitara rytmiczna,
Anatolii Tkach - perkusja
Samm - saksofon

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej