Going. | Ania Rusowicz - Skwer

Ania Rusowicz

20:30 | Piątek, 6 lutego 2015

Skwer

Koncert

30 zł

30 zł

Lata 60-te i 70-te jak pokazuje historia nigdy nie wyjdą z mody, z tych dwóch doskonałych dekad można garściami czerpać inspiracje , a dodając do tego nutę nowoczesności tworzą się nowe trendy i style.

Zapraszamy Was w psychodeliczną muzyczną podróż, w którą chętnie wybierali się wszyscy wielcy muzycy tego świata tacy jak Janis Joplin, Jimi Hendrix, Jim Morrison i wielu innych.

Na koncercie Ani Rusowicz posłuchacie nie tylko utworów z jej dwóch płyt, takich jak ?Jak ślepa miłość? czy ?To nie ja? ale również paru standardów dekady hippisów.

Występ Ani jest dopełniony nietuzinkowymi wizualizacjami, a jej Zespół jest jak wyjęty z tamtych lat. Wszystko to tworzy spójną całość.

Organy Hammonda, bębny Ludwiga, skrzypcowe gitary, czyli stare instrumenty ? choć zupełnie nowa jakość bez pastiżu!

Support - Stardust Memories.

Ania Rusowicz ? polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK ,kompozytorka,tekściarka ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając dwie płyty w stylu retro, które okryły się statusem ?złotych?. Koncerty w

Polsce i zagranicą, programy, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej