Going. | Eastern Grooves & Western Erotic Movies - Bar Studio

Eastern Grooves & Western Erotic Movies

22:00 | Piątek, 13 lutego 2015

Bar Studio

Impreza

Free

Free

Ekipa Soul Service nie od dziś znana jest z zamiłowania do grzebania w archiwach polskiej muzyki lat 60-tych i 70-tych. Owocem tych poszukiwań była m.in. seria kompilacji Polish Funk oraz płyty Off Season, Why Not Samba i Strange Weekend. Ci winylowi weterani nie ograniczają się tylko do Polski. Podczas swoich zagranicznych gigów i podróży korzystają z każdej okazji aby pogrzebać w lokalnych sklepach z płytami.

Na imprezie Eastern Grooves w Bar Studio, poza klasykami funk i soul można będzie się spodziewać również bogatej dawki groove-ów z krajów takich jak Czechy, Węgry, Jugosławia, Polska, Rumunia, ZSSR, Turcja i nie tylko. Całość oczywiście podana będzie w miksie z oryginalnych płyt winylowych, a ekipa Soul Service wystąpi w pełnym 5-cio osobowym składzie.

Dopełnieniem muzyki będą specjalnie przygotowane na tą okazję wizualizacje w klimacie Western Erotic Movies. Dla pierwszych gości do rozdania przewidziany jest również okolicznościowy Eastern & Western Grooves CD mix. Impreza zdecydowanie inna niż wszystkie w mieście. Zapraszamy.

Easter Grooves & Western Erotic Movies

Płyty z winyla kręcą
Burn Reynolds
Papa Zura
Ojciec Karol
Kapitan Sparky
Miściak

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej