Going. | Igor Spolski & The Dudes - Klubokawiarnia Towarzyska

Klubokawiarnia Towarzyska oraz SMART Management serdecznie zapraszają na oficjalną premierę teledysku do "Born to be Born" - pierwszego singla promującego debiutancki album formacji Igor Spolski&The Dudes zatytułowany "Wakacje z Hindusami". Teledysk będzie można obejrzeć w Klubokawiarnia Towarzyska już w niedzielę 15 lutego o 21.00. Planujemy dokonać prezentacji PUNKTUALNIE o 21.00., więc prosimy o wcześniejsze przybycie :-) W trakcie imprezy będzie można spotkać się również z Igorem, jak i z całym zespołem Smart Management oraz przedpremierowo posłuchać fragmentów płyty!

Płyta jest zbiorem piosenek napisanych w Azji na przestrzeni ostatnich 4 lat. Trochę o podróżach, ale więcej o tym jak zachód się stapia ze wschodem i gdzie my w tym wszystkim jesteśmy. Trochę o tym jak to jest wystawić się poza kontekst w którym się tkwi i wyjechać daleko podróżując ale nie będąc turystą. Trochę o tym jak pojechać się zgubić żeby móc się odnaleźć. Azja przefiltrowana przez siebie. Płyta dostępna będzie w różnych Empikach, sklepach internetowych i na platformach cyfrowych.

Igor Spolski działa na warszawskiej scenie muzycznej wielotorowo. Po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności jako wokalista oraz piosenkopisarz zespołu PŁYNY - z formacją tą nagrał trzy albumy opublikowane nakładem trzech różnych wydawnictw oraz zagrał mnóstwo koncertów na terenie całej Polski. W międzyczasie tworzył też inne, mniej lub bardziej efemeryczne projekty, takie jak Leonoff czy Nasi Starzy oraz tworzył muzykę do spektakli teatralnych.

Oprócz muzyki Igora zawsze fascynowały podróże. Kilkukrotnie odwiedził Azję a latem 2011 roku spędził 3 miesiące w Nepalu, gdzie z lokalnymi muzykami nagrał materiał na płytę. Od tamtej pory postanowił, że z każdego wyjazdu przywiezie nowe piosenki, które będą swoistym pamiętnikiem podróżnika.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej