Going. | The Gods Planet - Nowa Jerozolima / Patio

The Gods Planet to niezależna wytwórnia płytowa, założona w 2010 roku przez Claudio PRC, którego już mieliśmy okazję usłyszeć jakiś czas temu w Warszawie, oraz Nessa, którego do tej pory w Warszawie nie było... do chwili obecnej, pod szyldem TGP, ukazały się cztery EPki autorstwa The Gods Planet (tak, tak, TGP to także muzyczny duet Claudio i Nessa). Poza działalnością w obszarze własnego labelu, w maju 2013 roku, projekt The Gods Planet wydał album pt. ?LP 1?, który ukazał się nakładem tajemnicznej, włoskiej (prawdopodobnie) wytwórni ?On2Sides?.

Andrea Deplano rozpoczął muzyczną podróż pod koniec lat 90-tych. Jego zainteresowania i pasje spowodowały, że rozpoczął karierę didżejską, eksperymentując wówczas z różnymi stylami. Po pewnym czasie, już z zapleczem wiedzy z zakresu inżynierii dźwięku oraz wielu lat poświęconych na szukaniu swej muzycznej ścieżki, Ness zaczął rozwijać swój unikalny styl, z mocnym naciskiem na atmosferyczne, mroczne, hipnotyczne brzmienia. W 2007 roku, w rodzinnej Sardynii, Ness otworzył swój własny sklep z płytami. Dwa lata później powołał do życia własny label, Mono Records.

Claudio PRC to włoski producent muzyki eksperymentalnej oraz techno, wydający swoje płyty pod szyldem takich wytwórni, jak m.in.: Prologue, Stroboscopic Artefacts, Phorma czy wspomniany już TGP (The Gods Planet). Claudio PRC miał także okazję współpracować wydawniczo z wieloma ciekawymi artystami, z których warto wymienić chociażby Terence'a Fixmer'a. W 2012 roku zadebiutował albumem, pt. ?Inner State", który ukazał się nakładem Prologue. Charakterystyczny styl Claudio PRC można określić mianem ?dronowego?, atmosferycznego Techno.

? Phorma stage ?
CLAUDIO PRC & NESS (Phorma, Prologue, The Gods Planet / IT)
BŁAŻEJ MALINOWSKI LIVE (Phorma, Technosoul, Silent Season)
ANJA KRAFT (Electrified, Nowa Jerozolima)
CHUPAX PRES. BLACKIO

? Ambient room ?
ISNT (Behind The Stage)
ESSENCE (Technosoul)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej