Going. | Walentynki w Lunie - Kino Luna

Walentynki w Lunie

19:14 | Sobota, 15 lutego 2014

Kino Luna

Film

20 zł

20 zł

Nie mamy 50-ciu twarzy, za to jedną BARDZO NIEGRZECZNĄ ;-)

Jeśli znalazłeś już miłość, to zrób krok dalej i przyprowadź ją do Luny na ?TO WŁAŚNIE SEKS?.

Ten i inne PRZEDPREMIEROWE pokazy walentynkowe TYLKO W LUNIE już od 13 lutego.

Zagramy:

To właśnie seks (komedia, Australia, 2014, reż. Josh Lawson) - Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.

Głosy (komedia kryminalna/thriller, Niemcy/USA, 2014, reż. Marjane Satrapi) - Cierpiący na schizofrenię pracownik fabryki przypadkowo zabija współpracownicę. Usiłując wybrnąć z sytuacji, zwraca się o pomoc do swoich rozgadanych zwierząt - kota i psa.

Boys (dramat, Holandia, 2014, reż. Mischa Kamp) - Poszukujący swojej tożsamości seksualnej Sieger zaczyna żywić cieplejsze uczucia do Marca - kolegi z drużyny lekkoatletycznej. Boi się jednak reakcji rodziny, więc ukrywa nową relację przed nimi i resztą znajomych.

Biała jak mleko, czerwona jak krew (dramat, Włochy, 2013, reż. Giacomo Campiotti) - Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem. Chłopak postanawia zrobić co w jego mocy, aby uratować ukochaną.

Wszystkie pokazy na długo PRZED PREMIERĄ możecie obejrzeć TYLKO w LUNIE!

Na każdy pokaz walentynkowy przewidzieliśmy dla Was słodką niespodziankę w prezencie oraz zestawy dla dwojga w super promocyjnej cenie!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej