Going. | ZAMILSKA LIVE / Going. Launch Party Kraków - Prozak 2.0

ZAMILSKA LIVE / Going. Launch Party Kraków

22:00 | Piątek, 1 kwietnia 2016

Prozak 2.0

Impreza

10 zł

10 zł

Going. rusza w Polskę! Zapraszamy na pierwsze z cyklu Launch Party, na którym zagra ZAMILSKA w najlepszym krakowskim klubie Prozak 2.0 dzięki współpracy z kolektywem Niestrudzeni Pielgrzymi Miłości.

Popularność ZAMILSKIEJ wybuchła z dnia na dzień , gdy do sieci trafił jej pierwszy singiel ? Quarrel" . Jednym utworem był a w stanie skupić na sobie uwagę całego muzycznego środowiska, zdobywając świetne opinie zarówno w polskiej jak i zagranicznej prasie. Liczne koncerty zagrane jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty rozgrzały powiększające się rzesze fanów. Swoim debiutanckim albumem UNTUNE, który ukazał się 26 maja, nie zawiodła pokładanych w niej oczekiwań . Wydawnictwo UNTUNE zdobyło uznanie wśród krytyków i publiczności a pomimo ciężkiego charakteru muzyki, płyta trafiła w gusta szerszego niż można oczekiwać grona odbiorców i została określona mianem otwartej oraz niezwykle tanecznej. Sama Natalia unika szufladkowania, stawia na spontaniczność i przełamuje wszelkie stereotypy. Koncerty, w które ZAMILSKA wkłada niespotykaną pasję i energię to żywiołowa dawka monstrualnego basu i potężnych bitów, wprowadzające publiczność w niezapomniany, taneczny trans.

Going. to portal i aplikacja mobilna skupiająca wydarzenia kulturalne: koncerty, imprezy, spektakle, filmy oraz spotkania i inne eventy miejskie. W prostu sposób znajdziesz tu wszystko, co pomoże ci stworzyć plan idealny, by ruszyć w miasto! W kilku prostych kliknięciach można również kupić bilet na wybrane wydarzenia. Going. działa od roku w Warszawie. Od marca dostępny w Krakowie i kolejnych miastach Polski!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej