Going. | SYNY/ Łukasz Rychlicki - Dwa Osiem

SYNY/ Łukasz Rychlicki

21:00 | Czwartek, 19 lutego 2015

Dwa Osiem

Koncert

20 zł

20 zł

KONCERTY:

Syny
Łukasz Rychlicki solo

Syny to nowy projekt Roberta Piernikowskiego (Napszyklat) oraz producenta 1988 (Stella, Raw, Etamski). Po czterech latach współpracy i eksperymentów powrócili do macierzy, co zaowocowało wyrazistym materiałem, mocno zakorzenionym w rapie. Syny czerpią garściami z hiphopowej klasyki, mieszając ją z właściwym sobie eksperymentalnym podejściem do tematu. Efekt jest epicki i wulgarnie prosty równocześnie. Syny to swobodny przepływ bitów i słów. To muzyka surowa i cierpka, trafiająca prosto w serca i dusze.

Duet wcześniej działał pod nazwą P/E, wystąpił m.in. na festiwalach Unsound, Transvizualia, Dni Muzyki Nowej, Multiplace w Brnie oraz wielu koncertach w całej Polsce, jako Syny zadebiutowali na łódzkim festiwalu LDZ.

Łukasz Rychlicki - gitarzysta znany głównie jako członek zespołu Kristen, z którym nagrał pięć płyt i zagrał wiele koncertów (także z cenionymi zespołami takimi jak: Deerhoof, Tortoise, Joe Lally (Fugazi)). Jego styl gry jest trudny do zdefiniowania, porusza się na granicy ustalonych norm i improwizacji. Razem z Pawłem Szpurą i Mikiem Majkowskim tworzy trio LOTTO.

Współpracuje min. z Pawłem Szpurą, Mikem Majkowskim, Mikołajem Trzaską, Robertem Piernikowskim, Przemysławem Etamskim. Jest również autorem pięknych plakatów.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej