Going. | Halloween Live Act - Studio F.

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju before przed właściwym Halloween! Poczujcie wyjątkowy klimat muzyki na żywo śpiewanej przez Renatę Tuszyńską znaną z The Voice of Poland. Za gramofonami niezastąpiony Dj Skrusz, a na bębnach zagra AEM DRUMS.

U nas króluje muzyka!

Wjazd: FREE
Ludzie w przebraniach - zniżki na barze :)

Renata Tuszyńska
Wokalista pochodząca z Podlasia. Z wykształcenia aktorka scen muzycznych. Obecnie studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wystąpiła w 6 edycji telewizyjnego show 'The Voice of Poland". Aktualnie współprauje z projektem muzycznym VSHOOD oraz pracuje nad własnym repertuarem.

AEM DRUMS
AEM właśc. Adrian Woronowicz - białostocki perkusista, koncertujący i nagrywający z wieloma artystami, głównie sceny hip-hopowej. Zagrał na najwiekszych polskich festiwalach hiphopowych: m.in. Mazury HH Festiwal, HH Raport Festiwal. Udziela się równiez w różnych projekatach jazzowych. Występował m.in. z: Fabułą, Hukosem, Cirą, Bezczelem, Maximem, Paluchem czy Kaenem. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym solowym materiałem.

Dj Skrusz
Białostocki zwolennik gry na gramofonach. Od początku przygody z winylami systematycznie ćwiczy i podnosi własne kwalifikacje. Za podstawowe wartości Dj’skie uznaje umiejętność scratch’u oraz beat juggling’u. Praktykując Turntablistyczne zajawki związał się mocno z sceną hip-hop. Mając na koncie występy z wieloma artystami Polskiej rap sceny, od festiwali, klubów, bitew freestylowych czy skreczowania do żywych instrumentów, wciąż nie przestaję się rozwijać. Podczas klubowych setów możesz się spodziewać mixu wielogatunkowego z uwzględnieniem obecnych trendów wzbogaconych o skrecz.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej