Going. | Bradford Shellhammer - Plażowa

Bradford Shellhammer

18:00 | Środa, 2 lipca 2014

Plażowa

Spotkanie

Free

Free

Pierwsze spotkanie z cyklu ?Sezon Plażowy?. Gośćmi magazynu ?Sezon? będą: Bradford Shellhammer ? kurator 8. edycji Art & Fashion Forum oraz absolwentki Katedry Mody ASP.

?Sezon Plażowy? to cykl inspirujących spotkań. Co miesiąc redakcja ?Sezonmag.com? zapraszać będzie ludzi związanych ze środowiskiem mody do wspólnego leżakowania nad Wisłą. W wakacyjnej atmosferze dowiecie się, jak wygląda życie branży od kuchni, usłyszycie o inspiracjach, trendach, przeżyciach i staniecie się świadkami obalania mitów. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 2 lipca. Na leżakach w Plażowej spotkacie absolwentki Katedry Mody Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie oraz kuratora tegorocznej edycji Art & Fashion Forum, czyli nowej odsłony wydarzenia stworzonego przez Grażynę Kulczyk w przestrzeniach Starego Browaru.

Na spotkaniu w Plażowej porozmawiamy z Bradfordem Shellhammerem i odsłonimy kulisy najnowszej edycji Art & Fashion Forum. Bradford nazywany jest ikoną nowego myślenia o modzie i łączenia jej z technologią. Założony przez niego sklep z modą i designem fab.com zdobył pierwszy milion użytkowników szybciej niż Facebook czy Twitter. Shellhammer na co dzień mieszka w Nowym Jorku, a do Polski przyjedzie na zaproszenie AFF. Będzie odpowiadał za koncepcję wydarzenia, które już ósmy raz umożliwi młodym ludziom wzięcie udziału w warsztatach i spotkaniach z najbardziej wpływowymi ludźmi ze świata mody. W tym roku i zmieni jednak swoje oblicze. Na spotkaniu zorganizowanym przez ?Sezonmag.com?, Shellhammer przedstawi nową wizję wydarzenia, ogłosi rekrutację na tegoroczne warsztaty, a także opowie, jak zyskać na połączeniu mody z technologią i zbudować biznes wart 1 mld USD.

Będziemy też gościć tegoroczne absolwentki Katedry Mody. To wyjątkowy, bo pierwszy rocznik, który wyleciał spod skrzydeł warszawskiej placówki. Po czterech latach studiów, 6 czerwca 2014 pełnoprawne już projektantki zachwyciły na pokazie dyplomowym. Zdobyły bardzo dobre recenzje, zarówno polskich, jak i zagranicznych krytyków. Na spotkaniu z dziewczynami zapytamy, jak studiowało im się na Katedrze, ile metrów materiału zużyły, by przygotować kolekcje, co przeżywały podczas swojego pierwszego pokazu i co planują robić w przyszłości.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej