Going. | MC Navigator - Boogaloo Beach Bar

LEGENDA BREAKBEATU I RAGGA NAD WISŁĄ!
MC NAVIGATOR (Freestylers / UK)
Mystic Nights Plaża Żoliborz, Wybrzeże Gdyńskie 2

Boogaloo - plazowy bar na żoliborskiej plaży zaprasza na kolejną odsłonę cyklu MYSTIC NIGHTS, w ramach której na żywo wystąpi legendarny MC Navigator (Freestylers). Gwieździe na scenie towarzyszyć będą Ras Kar, Staisha z Moskwy, Ras Junior, Szprancyl oraz Mystic Roots Soundsystem - gospodarze cyklu. W ramach Mystic Nights w tym sezonie wystapili już YT z UK, Dister z USA, a do końca sezonu w Boogaloo wystąpi m.in. Soultrain Lokomotiv.

MC Navigator w branży muzycznej jest prawdziwą legendą. Pracował z wieloma znanymi brytyjskimi kolektywami muzyki reggae, jednak rozgłos zyskał dzięki współpracy z Unity Hi Fi razem z Ragga Twins (Flinty Badman i Deman Rocker). Na początku lat 90-tych Navi został rezydentem w klubie Roast, rozpoczął też rezydenturę w pirackiej stacji Kool FM. Rok 1994 to szczytowy rok dla muzyki Jungle, a Navigator był jednym z jej wiodących głosów zarówno w radiu, jak i w klubach i na imprezach rave. W tym czasie jego marka była już tak mocna, że BBC zaoferowało mu jego własny program radiowy o nazwie '1in the Jungle. Aktualnie Navigator pracuje nad kilkoma wielkimi projektami muzycznymi. Porusza się w różnych klimatach muzycznych od reggae, poprzez dancehall, no i oczywiście Jungle.

Ras Kar to pseudonim Sergeja ?RasKarandash? Poznyakova. Ras Kar jest jednym z pionierów reggae w Rosji, utalentowanym kompozytorem i producentem. W 2014 roku wydał płytę ?Razgar? (?Flaring up?).

Staisha ma niepowtarzalny, głęboki i uduchowiony głos a zakres jej prac obejmuje różne style muzyczne od R&B w oryginalnym znaczeniu tego słowa, do nowoczesnego hip-hopu i dancehall.

Ras Junior od 2001 roku wraz z DJ'em Cannabichronic'iem oraz DJ'em Sim'em tworzy kolektyw LOBBY THC Końskie. W 2003 roku nagrał swój pierwszy mixtape DA REAL THING osadzony w klimatach reggae/ragga. Obecnie mieszka w Warszawie gdzie promuje jamajską muzykę.

Mystic Roots Soundsystem, czyli gospodarz Sunday Selection w Berlinie, organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali - rozpoznawalna, światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Szprancyl Szalony Nawijacz nawijaniem nakręcony od wielu lat, lubi hip hop, kocha raggamuffin i dancehall. Uwielbia wszelkie formy improwizacji. Na swoim koncie ma EP-kę "Siedem Prac Szprancyla" oraz wiele luźnych kawałków.

Mystic Nights to flagowy cykl sobotnich imprez w BOOGALOO. Za deckami wystąpią gwiazdy największego formatu. Autorzy cyklu stworzyli bliźniacze imprezy w Berlinie, Moskwie, Meksyku i na Bali, tak więc jest to część znakomitej międzynarodowej całości, rozpoznawalna przez imprezowiczów z wielu stron świata. Mystic Nights to idealnie skomponowana mieszanka najbardziej tanecznych gatunków: reggae, dancehall, hip-hop i funk, która sprawi, że bardzo ciężko będzie zejść z parkietu wcześniej niż po wschodzie słońca.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej