Going. | Beaner - Czarny rynek

Uwaga! W związku ze złą pogodą, koncert przeniesiony do klubu Czarny rynek.
Goście z Berlina to cykl Hocków Klocków, który będzie przez całe wakacje zapraszał nad Wisłę ciekawe postaci światka elektronicznego ze światowej stolicy nocnego życia.

Nasz pierwszy gość z Berlina, jest dobrze już znany Polskiej publiczności. Choć grał już w Szczecinie, w Poznaniu to w Warszawie będzie on występował po raz pierwszy. Za każdym razem pozostawiał za sobą wspomnienia niesamowitej zabawy - tak będzie też tym razem!

Jest nim Pablo Beaner - urodzony w San Francisco, mieszkający w Berlinie, rezydent dawnego Baru 25 a teraz właściciel wytwórni La Mission. Gadatliwy, towarzyski a przede wszystkim człowiek o nietuzinkowej osobowości i niesamowicie pozytywnej energii. Częsty gość londyńskiego Fabric, uwielbiany przez francuski Lyon, niech da się poznać i warszawskiej publiczności.

Tego wieczoru towarzyszyć mu będzie Rado Bogasch. Przedstawiciel warszawskiego kolektywu Dis/Cord i tym samym gospodarz wieczoru.
Rado to wyjątkowy DJ, wirujący między wszelkimi rodzajami nowoczesnej muzyki klubowej i robi to w niepowtarzalnym stylu. Jeden z najlepszych technicznie polskich DJ-ów. Łatwo i zaskakująco miesza techno, deep house, disco i inne nieokreślone gatunki. Publiczność nigdy nie pozostaje obojętna dźwiękom przez niego serwowanym.

A naszym hocko-klockowym przedstawicielem będzie MKO z dype, który jako gospodarz wydarzenia zapewni Wam bardzo gościnnego seta do rana.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej