Going. | Małer Plac - Plac Zabaw

Jeszcze parę lat temu marzyło nam się żeby Warszawa była jak Berlin - wyluzowana, różnorodna, tętniąca życiem, dająca możliwości i rozwoju i naprawdę dobrej zabawy.

Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że nie musi mieć kompleksów, choć dużo jeszcze można zrobić. Nie przeniesiemy wiernie Mauer Parku do Warszawy, ale nie musimy. Zamiast tego, darząc to miejsce ogromnym sentymentem, pobawimy się trochę konwencją, zaprosimy Was do wspólnych działań i stworzymy przestrzeń i warunki do działań artystycznych każdego rodzaju. Oczywiście w parku i oczywiście na Placu Zabaw. Zrobimy to po swojemu - trochę inaczej i trochę na mniejszą skalę ...choć kto wie.

MAŁA SCENA pod skarpą - to przestrzeń otwarta dla działań artystycznych wszelkiego rodzaju - tu zapraszamy muzyków, artystów, poetów, improwizatorów, lub po prostu osoby chcące coś fajnego pokazać.

KARAOKE - Tak wiemy, że to nie najlepiej się kojarzy! Spróbujemy odczarować karaoke: zaproponujemy i poprosimy was o propozycje fajnych piosenek, do których będzie można zaśpiewać, zagrać, zatańczyć na scenie. To wcale nie musi być "Ona tańczy dla mnie"!

TARG: Antykwariat z książkami i płytami / Pchli Targ z ciuchami / Jedzenie - świeże, lokalne produkty dostarczone przez spółdzielnię spożywczą Kooperatywa Dobrze, która przygotuje również warsztaty dla dzieci o tematyce ekologicznej.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej