Going. | Baaba / Efekt moozgu - Plac Zabaw

Baaba / Efekt moozgu

20:00 | Środa, 9 lipca 2014

Plac Zabaw

Koncert

Free

Free

Lado W Mieście 2014, czyli ABC X, czyli 10 lat LADO ABC

Jakby nie dodawać i nie odejmować to wychodzi na to, że w tym roku mamy 10-lecie Lado ABC.

W każdą środę i czwartek od 2 lipca do 28 sierpnia będzie można posłuchać i obejrzeć wszystkich, którzy wydali płytę w Lado ABC. Czasem normalnie jak zwykle, czasem ze specjalnymi gośćmi, czasem jako mutacja, a w jednym przypadku najprawdopodobniej jako podróba, bo żeby nie było za słodko, to jednego artysty nie uda nam się wskrzesić. Ale to nie koniec - w bonusie będzie mały przydział gości specjalnych z Brazylii, USA oraz Francji (albo Wlk. Brytanii - trudno stwierdzić).

Informacje praktyczne:

Koncerty odbywają się na Placu Zabaw, a razie kiepskiej pogody przenosimy się do Cafe Kulturalna.

Informacje niepraktyczne:

EFEKT MOOZGU
"Warszawska masakra piłą mechaniczną"; "Hard-tech-death-grind-jazz-core", "Napalm Death, Napalm Life".
Efekt Moozgu, czyli znany ze swoich nakryć głowy Piotr Zabrodzki i znany z uśmiechy Patryk Dąbrowski. Jeden z najgłośniejszych zespołów wszechświata, na Placu Zabaw podejmie się aktu dźwiękowego terroryzmu, znanego też
pod nazwą "soundbombing". 666 BPM, wszystkie decybele Europy Zachodniej, sacrum, profanum i lekki dżezik.

BAABA
Zaraz po lub zaraz przed Efektem Moozgu wystąpi Baaba, zespół, który istnieje od zawsze, wciąż nagrywa, zmienia się z każdą odsłoną i organicznie rozwija.
Ostatnio szeregi Baaby zasilił znany z 15 Minut Projektu i Oszibarak perkusista Janek Młynarski - odświeżony kwartet nagrywa właśnie nową płytę, w nowy sposób, z nową energią. Choć tej nigdy im nie brakowało - niezależnie od tego, czy Baaba wykonywała swoje numery sprzed 10 lat, muzykę Komedy do "Nieustraszonych pogromców wampirów" czy Black Sabbath (do szabli i szklanki). Na dziesiątych urodzinach LADO zagra pewnie trochę wszystkiego, a za rok zapewne spotkamy się na jej 15. urodzinach.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej