Going. | 2sty & DJ Def - Hocki Klocki nad Wisłą

Ha Ha Czwartki to cykliczne hip-hopowe koncerty i imprezy w Hockach Klockach nad Wisłą. Co tydzień, więc może wejść w dobry nawyk.

2STY (rocznik 1988) - warszawski raper i producent, nazywany też królem niekonwencjonalnych blendów. Charakteryzuje go różnorodność działań, otwartość na muzyczne eksperymenty, zabawa słowem oraz luźne, niekiedy nietrzeźwe podejście do życia. Do tej pory znany przede wszystkim z działalności producenckiej i blendowej, lecz od jakiegoś czasu notuje wyraźny progres na scenie rapowej.

Jeszcze 2-3 lata temu w szeregach duetu Tłusty Kot był po prostu poprawnym MC ze stołecznego podziemia, którego ksywka nie przewijała się raczej w czołówce młodych rapowych talentów. Jego debiutancki krążek "Puzzle", nazywane przez 2stego rozliczeniem z podziemiem i osobistym katharsis, trafiły w lipcu 2013 do sklepów. Zawierają sporo historii z życia rzuconych na klasyczne bity z mocno undergroundowym posmakiem, lecz są zarazem zamknięciem tej stylistyki w twórczości warszawiaka.

Nadchodzi bowiem ?właściwy, nowy 2sty?, który podpisał właśnie kontrakt z Prosto i pracuje nad nowym abumem. Podbudowa pod poważną raperską twórczość 2stego jest solidna: wyróżnienie w trzeciej edycji akcji "Popkiller Młode Wilki", złota płyta za produkcję albumu "Kilka Numerów O Czymś" Małpy i 10 milionów odsłon blendu Soboty z Weekendem na YouTube. Teraz czas na rap i w pełni samodzielne projekty 2stego. Ha Ha Czwartki to cykliczne hip-hopowe koncerty i imprezy w Hockach Klockach nad Wisłą. Co tydzień, więc może wejść w dobry nawyk.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej