Going. | 1. urodziny spinlab - Plażowa

1. urodziny spinlab

20:00 | Piątek, 11 lipca 2014

Plażowa

Impreza

Free

Free

Zapraszamy na pierwsze urodziny SPINLAB, 30 urodziny DJ-a Kebsa oraz oficjalne before party The Wall Warsaw Hip-Hop Festival !

Minął rok od kiedy DJ-e Falcon1 i Kebs wspólnymi siłami powołali do życia pierwszą skoncentrowaną na nowoczesnym podejściu do DJ-ingu i produkcji szkołę SPINLAB. Od tego czasu, przez zajęcia indywidualne i grupowe przewinęło spora liczba osób, co zdecydowanie przerosło oczekiwania i pokazało, że jest potrzeba na taką inicjatywę.

SPINLAB wciąż mocno się rozwija i już niedługo na pewno pozytywnie zaskoczymy Was kolejnymi akcjami, ale najpierw czas na świętowanie pierwszego roku działalności!

Podczas imprezy dodatkową okazją do celebracji będą 30 urodziny współzałożyciela DJ-a Kebsa. Będzie się działo!

Oprócz tego impreza jest oficjalnym beforem festiwalu The Wall, który odbędzie się następnego dnia na terenie Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. W ciągu dnia, na terenie festiwalowego Street Marketu będziemy mieli także swoje stoisko, gdzie organizujemy warsztaty, skrecz sesję oraz skrecz contest. Zapraszamy!

Na naszych pierwszych urodzinach zagrają prawie wszyscy instruktorzy prowadzący spinlabowe zajęcia oraz goście specjalni:

Steve Nash / DJ Set & Live Act (2 x IDA World Champion)
DJ Eprom (IDA World Champion, Sztigar Bonko)
Czarny HiFi (Prosto Label)
Kebs (Spinlab)
Falcon1 (Spinlab)
Anusz / The Wall
Beredson / laureat konkursu Spinlab x Prosto
Kotesky (Spinlab)
+ goście

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej