Going. | Soultrain Locomotive - Boogaloo

Soultrain Locomotive

21:00 | Sobota, 12 lipca 2014

Boogaloo

Koncert

Free

Free

Boogaloo ? beach bar na żoliborskiej plaży zaprasza na kolejną odsłonę cyklu MYSTIC NIGHTS, w ramach której na żywo wystąpi Soultrain Locomotive. Gwieździe na scenie towarzyszyć będzie Mystic Roots Soundsystem - gospodarze cyklu.

Soultrain Locomotive ? berliński artysta, który mimo młodego wieku już odniósł ogromny sukces. Dzięki jamajskim korzeniom od najmłodszych lat był związany z muzyką reggae, jednak na jego twórczość duży wpływ mają również hip-hop i breakbit/jungle. W 1993 roku, kiedy muzyka jungle dopiero zaczynała się popularyzować, Soultrain był wśród artystów kształtujących niemiecką scenę.

Jego niezwykle energetyczne występy sprawiły, że został dostrzeżony przez MC Navigatora (Freestylers). W 2002 roku Navigator zwerbował go do legendarnego Rawhill Crew, w którym występował razem z takimi gwiazdami gatunku jak Tenor Fly, Daddy Freddy i Ragga Twins. Aż pięciokrotnie został nagrodzony tytułem Najlepszego MC przez Future Music Awards, do dziś nikt nie pobił jego rekordu. W 2006 roku zdecydował się rozpocząć karierę solową. Przez cały czas swojej aktywności Soulrain doskonalił się i rozwijał swój niepowtarzalny styl. Pozostając wiernym swoim korzeniom reggae potrafi doskonale łączyć je z muzycznymi eksperymentami.

Mystic Roots Soundsystem, czyli gospodarz Sunday Selection w Berlinie, organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali - rozpoznawalna, światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar. Mystic Nights to flagowy cykl sobotnich imprez w BOOGALOO. Za deckami wystąpią gwiazdy największego formatu. Autorzy cyklu stworzyli bliźniacze imprezy w Berlinie, Moskwie, Meksyku i na Bali, tak więc jest to część znakomitej międzynarodowej całości, rozpoznawalna przez imprezowiczów z wielu stron świata. Mystic Nights to idealnie skomponowana mieszanka najbardziej tanecznych gatunków: reggae, dancehall, hip-hop i funk, która sprawi, że bardzo ciężko będzie zejść z parkietu wcześniej niż po wschodzie słońca.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej