Going. | Samanta Fox - Hocki Klocki nad Wisłą

Goście z Berlina #2: SAMANTA FOX (Renate Schallplatten Whiskey Tango Foxtrottn).

Na drugą odsłonę cyklu Goście z Berlina zaprosiliśmy dwie postacie dość nietuzinkowe - kojarzone przede wszystkim z niespotykaną selekcją oraz wyśmienitymi setami, które serwują w klubach Berlina i nie tylko. Mowa tu i nikim innym jak rezydenci Salon zur Wilde Renate - Samanta Fox!

Samanta Fox (Renate Schallplatten, Bad Animal & Einmaleins) Berlin/DE - pod ta nazwą ukrywają się dwa szczwane lisy - Frank "Gizzie" oraz Jonny. W 2010 roku chłopcy stali się nierozłączni i rozpoczęli wspólna podróż po kontynencie europejskim dając rozpoznać się jako dobrze zapowiadający się duet djski. Po wylądowaniu w Berlinie szybko dostosowali się do lokalnej grupy oporu pod kryptonimem Wilde Renate i rozpoczęli działalność na scenie muzyki elektronicznej jako tajni agenci pod pseudonimem Samanta Fox. Do dziś są zaangażowani w nocne operacje w komendzie głównej Wilde Renate głównie za sprawą prowadzonego przez nich cyklu - Whiskey Tango Foxtrot. Dodatkowo zajmują się produkcją i emisją audycji w Radio Renate oraz są odpowiedzialni za Renate Podcasts. Do tej pory wydali EP dla Einmusik oraz wspólnie ze Snuffo z tajemniczego Snuff Crew wydali dobrze przyjęta EP dla Renate Schallplatten.

Lis to tajemnicze i przebiegłe zwierzę. Nic więc dziwnego, że set naszych kolejnych gości zapowiada się mocno tajemniczo. Starają się nie ograniczać do jednego czy dwóch gatunków, dlatego najlepiej będzie sprawdzić ich set na miejscu!

Stołeczny support by:

Mic Ostap (Recognition Records)
MKO (dype)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej