Going. | Kropka w kropkę - Pardon, To Tu

Warsztaty plastyczne dla dzieci - "Kropka w kropkę"

Na ostatnich zajęciach powstały odlotowe maszyny, podczas kolejnych będziemy pracować nad mozaikową sztuką.

"Pewnego dnia postanowiłyśmy, że podzielimy się z innymi tym co w życiu wychodzi nam najlepiej?czyli kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata. Chcemy zarażać wszystkich pasją do kultury i sztuki!" mówią prowadzące, absolwentki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Projekt ?kropka w kropkę?? powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku.
Chcielibyśmy, aby Kropka w kropkę... była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot w 2012r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę. Współpracują również z: Marika Nowak- absolwentka Wydziału Rzeźby i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Zuzanna Piętkowska- absolwentka Wydziału Malarstwa i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Karolina Wójtowicz- studentka Wydziału Rzeźby w Warszawie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej