Going. | Kaliber 44 - Cud nad Wisłą

W ramach 5. urodzin Cudu wystąpi legenda polskiego hip-hopu - KALIBER 44

Zespół Kaliber 44 powraca. I to w wielkim stylu.
Sporo zamieszania wywołał koncert na Openerze z pełnym zespołem muzycznym. To wyznacznik nowej formy zespołu ? wszystkie koncerty grane będą w taki sposób. Konsekwencją zainteresowania powrotem grupy było wydarzenie bez precedensu w Polsce ? po 13 latach od wydania płyty ?W 63 minuty dookoła świata? wróciła ona na listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce publikowaną przez ZPAV.

O taneczny after zadbają:

BLACK BELT GREG (Alkopoligamia)

Muzyczne korzenie Black Belt Grega sięgają legendarnych imprez w Piątkach. Breaks/BreakBeat/Classic Hip Hop/Funk/Disco Funk/Nu-Funk/Funky Breaks to jego podstawy, ale jak każdy dobry DJ inspiracje czerpie z każdej mocnej gałęzi brzmień.

POOR NIKO (Oh Papi)

Dj, promotor i producent muzyczny. Inspirowany miejską stylistyką, jego sety stanowią głównie taneczne odmiany muzyki rap, r?n?b, house i "all-time-classics". Rezydent Syreniego Śpiewu.

Wae (Deepwater)

Człowiek o dwóch twarzach. Maluje pod pseudonimem Make it Simple i gra jako Wae w kolektywie Deepwater. Wychowany na hip-hopowych brzmieniach, do których zawsze powraca z sentymentem. Uwielbia wszystko co taneczne - od funku po house od oldschool disco po trap.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej