Going. | Goulash Disko Festival - Plażowa

Goulash Disko Festival

22:00 | Sobota, 26 lipca 2014

Plażowa

Impreza

Free

Free

Goulash Disko Festival to istny raj na ziemi. Pięć dni i pięć nocy wypełnionych muzyką Global Underground / Tropical Bass / Balkan Beats - a wszystko to na plaży najpiękniejszej chorwackiej wyspy Vis.

Global Diggers oraz poszczególni członkowie tej ekipy (Warsaw Balkan Madness, Wujek Ben, Bartosz / Full Tandeta i Duże Pe / Molotov Cocktail Party) mają zaszczyt w tym roku aktywnie wziąć udział w festiwalu, dodając swoje muzyczne inspiracje do Goulashowego kotła.

Na miesiąc przed festiwalem spróbujemy przenieść kawałek tej sielanki na warszawską plażę. Zagramy dla Was dużo dobrej muzyki na 2 scenach i postaramy się wytańczyć Was tak, aby następnego dnia chodzenie było naprawdę trudnym zadaniem.

Gościem specjalnym "przedgoulashowej" imprezy będzie pochodzący z Iraku DJ Mo'City - selektor związany z pierwszym i najlepszym soundsystemem reggae / dancehall w Indiach - grupą Reggae Rajahs, znaną w Polsce m. in. z występu na Ostróda Reggae Festival. Między trasami po Brazylii i Jamajce czy imprezami w Berlinie, Malmo i Wiedniu, Mo'City znalazł chwilę, żeby pojawić się w Polsce.

DJ MoCity // Reggae Rajahs (Irak/Indie/Turcja)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej