Going. | Urodziny buyreggae.com - Boogaloo

Urodziny buyreggae.com

21:00 | Sobota, 26 lipca 2014

Boogaloo

Impreza

Free

Free

Urodziny buyreggae.com w Boogalo!

BLESSED LOVE SOUNDSYSTEM (Niemcy) i Mystic BO Mystic Roots (Niemcy) wystąpą w ramach cyklu Mystic Nights

BUYREGGAE.COM czyli jeden z największych sklepów z muzyką karaibską zaprasza na swoje urodziny do Boogaloo. Na żoliborskiej plaży w ramach cyklu MYSTIC NIGHTS wystąpią BLESSED LOVE SOUNDSYSTEM (Niemcy), COBRA SOUNDSYSTEM (Niemcy) i Mystic BO Mystic Roots (Niemcy) - gospodarze cyklu.

BLESSED LOVE SOUNDSYSTEM ? obdarzony wyjątkowym talentem i miłością do muzyki Blessed Love zdecydowanie ma ?to coś? co sprawia, że jego imprezy to niezapomniane przeżycie. Repertuar Blessed Love obejmuje takie gatunki jak Ska, przez Rocksteady po Roots, Dancehall oraz Soca. Zaangażowanie i aktywny udział publiczności w trakcie imprez Blessed Love jest elementem, który sprawia że są one żywiołowe i spontaniczne.
Blessed Love Soundsystem powstał w 1997 roku w Stuttgarcie, jednak od ponad 10 lat związani są z Berlinem. W tym czasie mieli okazję występować na całym świecie od Nowego Jorku po Indie i Brazylię.

Mystic Roots Soundsystem, czyli gospodarz Sunday Selection w Berlinie, organizator Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali - rozpoznawalna, światowa marka, która współtworzy Boogaloo Beach Bar.

Mystic Nights to flagowy cykl sobotnich imprez w BOOGALOO. Za deckami wystąpią gwiazdy największego formatu. Autorzy cyklu stworzyli bliźniacze imprezy w Berlinie, Moskwie, Meksyku i na Bali, tak więc jest to część znakomitej międzynarodowej całości, rozpoznawalna przez imprezowiczów z wielu stron świata. Mystic Nights to idealnie skomponowana mieszanka najbardziej tanecznych gatunków: reggae, dancehall, hip-hop i funk, która sprawi, że bardzo ciężko będzie zejść z parkietu wcześniej niż po wschodzie słońca.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej