Going. | Kubaterra - CH25

Kubaterra to solowy projekt Kuby Dobrowolskiego łączący współczesny psychodeliczny folk z przestrzenną muzyką gitarową.

Pierwsza płyta została nagrana solowo przez Kubę w 2014 roku podczas podróży po Australii.

Wafp!:
"Kubaterra to świetna płyta! Gdyby nie informacja o Australii, nigdy bym się nie domyślił, że jest to efekt oczyszczającej umysł wędrówki po pustkowiach tego odległego kontynentu."

Music is:
"Na początku Kuba po prostu podróżował i napawał się pięknem kontynentu. Później zaszył się w leśnej chatce, gdzie w końcu nagrał całe zgromadzone doświadczenia i przemyślenia. Słuchając „Kubaterra” można odnieść wrażenie, że gdzieś tam na drugim końcu świata, w miejscach w których był Kuba czas płynął inaczej. Fantastyczny folk, w niektórych utworach przydługawy, jednak wciąż hipnotyzujący, to w tym momencie moje pierwsze skojarzenie, kiedy myślę o Australii. I jestem za to bardzo wdzięczny Kubie. Bo swoją podróżą i poszukiwaniami udowodnił, że czasem warto zaryzykować, aby się oczyścić i stworzyć coś inspirującego."

Tego słucham:
"Jeśli więc ruszacie gdzieś w świat, to z tymi dźwiękami wasze przygody mocniej zapadną w pamięć, krajobrazy będą bardziej dostojne, a spotkanych żulików nazwiecie tubylcami. "

------------------------------------------------------------------------------------------

"Osobiście nie przepadam za określaniem oraz szufladkowaniem mojej muzyki lub po prostu nie umiem tego robić więc pozostawiam to Wam. Uważam że słuchacze sami powinni stwierdzić czym i jaka ona dla nich jest, tak więc zachęcam do klikania w linki poniżej, oraz przyjścia na koncert jeśli się spodoba.

Nową płytę pt. If You Don't Mind It Doesn't Matter nagraliśmy w Krakowie, głównie w moim mieszkaniu w składzie: KubaDobrowolski, Jan Rey, Sebastian Kaszyca, Wojtek Gąsiorowski.

W podobnym składzie wystąpimy na koncercie!
Wpadnijcie na koncert!"
Kuba

Wstęp 15pln


Linki:
BANDCAMP: http://www.kubaterra.bandcamp.com/
FB: http://www.facebook.com/kubaterra
YT: https://www.youtube.com/embed/WwNmyni2YS8

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wciaz     udowodnil     oczyszczajacej     czasem     wdzieczny     skojarzenie     2014     podroza     krajobrazy     nich     pustkowiach     informacja     solowo     oraz     dont     kubadobrowolski     kuba     robic     doesnt     folk     napawal     kube     stworzyc     dzwiekami     australii     swiata     momencie     klikania     spotkanych     drugim     osobiscie     hipnotyzujacy