Going. | Robag Wruhme - Plażowa

Zapraszamy na imprezę nad rzeką przy klubowym brzmieniu Robaga Whrume i delikatnym powiewie słodkich nut nowego zapachu Marca Jacobsa ? Daisy Dream.

Robag Whrume - DJ znany z eklektycznego stylu i sexownego groove?u. Powiedzieć, że jego produkcję i sety didżejskie charakteryzuje świeżość i odkrywczość to za mało, jest mistrzem remixu i świeżego spojrzenia. Ostatni album artysty - Thora Vukk - to szczyt elektronicznego brzmienia - melodyjny, poetycki, odprężający i fantazyjny. Już 1 sierpnia zaprezentuję on swoje muzyczne fascynacje zabierając wszystkich gości nadwiślańskiej plaży w podróż do świata sensualnych dźwięków.

Sponsorem wieczoru jest nowa kompozycja zapachu Marca Jacobsa - Daisy Dream, lekka i zwiewna niczym przyjemny podmuch letniego wiatru. Przepyszne akordy jeżyny, orzeźwiające cząstki grejpfruta i kruche nuty gruszki wprowadzają w błogi stan szczęśliwego fantazjowania. Jaśminowe serce, wzbogacone śliwką liczi i niebieską wisterią bije kobiecym wdziękiem. Natomiast w bazie marzenia spełniają się za sprawą piżma, wody kokosowej i akordu białych drzew.

Podczas wieczoru w Plażowej każdy będzie mógł przekonać się na własnej skórze, jak spełniają się marzenia dzięki Daisy Dream.

Line up:
Robag Wruhme (Kompakt/DE)
bshosa (Pets, 1500m2)
Pysh
Pitti Schmitti

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej