Going. | Oxford Drama - Plażowa

W ramach cyklu Miejskie Granie zapraszamy do klubokawiarni Plażowa na kolejny koncert sponsorowany przez markę Żywiec. W pierwszą niedzielę sierpnia zagrają:

Oxford Drama - powiew świeżości na polskim rynku muzycznym. Młody i obiecujący duet muzyczny, który powstał na początku 2014 roku. Małgorzata Dryjańska użycza swojego wyjątkowego głosu, a Marcin Mrówka gra na gitarze i używa niezliczonej ilości samplerów i syntezatorów. Swoje dokonania muzyczne sytuują gdzieś pomiędzy eksperymentalnym popem, trip-hopem i alternatywą .14 kwietnia światło dzienne ujrzała ich pierwsza EPka pełna odprężających i zmysłowych dźwięków. Od czasu jej nagrania zespół Oxford Drama wyruszył w trasę koncertową po całej Polsce, występując chociażby na tegorocznym festiwalu Opener.

Pachanga Boys - czyli duet elektroniczy w skład, którego wchodzą Rebolledo i Superpitcher. Rebolledo pochodzi z Xalapy w Meksyku, a Superpitcher z południowych Niemiec. Obaj wykonawcy poznali się dzięki wytwórni Kompakt, dla której jeden pracował, a drugi wydawał. Spotkanie tych dwóch różnych osobowości okazało się być przełomowym momentem ich życia. Jako Pachanga Boys założyli własną wytwórnie ?Hippie Dance? i stworzyli swój unikatowy styl grania opierający się na hipnotycznych i seksownych wokalach połączonych z energetyczną i emocjonującą linią melodyczną.

W 2012 roku ukazał się ich pierwszy album "We Are Really Sorry", za który wcale nie muszą przepraszać, gdyż była to jedna z najciekawszych elektronicznych płyt tego roku. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna tanecznych i sensualnych brzmień, pomieszanych z muzycznymi eksperymentami.
Line up:

Pachanga Boys (Kompakt, Hippie Dance / DE)
Oxford Drama
+
more

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej