Going. | Monkey Safari - Temat Rzeka

Małpy skaczą niedościgle,
Małpy robią małpie figle,
Niech pan spojrzy na pawiana:
Co za małpa, proszę pana!

Ten fragment wiersza Jana Brzechwy idealnie opisuje to co dla was planujemy pierwszego dnia sierpnia! Okazja jest nie byle jaka ? naszą plażę odwiedzi dj duet prosto z Berlina który zwiedził już cały świat, największe festiwale a w stolicy Polski zagoszczą pierwszy raz!

Monkey Safari to jeden z najbardziej rozchwytywanych didżejskich duetów z Berlina.

Do Tematu Rzeka przylatują prosto z gorącej Ibizy przywożąc specjalnie dla nas walizki z klimatem tej letniej stolicy elektroniki. Monkey Safari to czyste wariactow podczas setów, świetna technika i selekcja numerów. Małpy lubią małpie figle a te muszą być konkretne i długie dlatego chłopaki zaznaczyli, że mamy się szykować na minimum 3 godzinny set wypełniony zarówno znanymi nam numerami jak i utworami które jeszcze nie ujrzały światła dziennego!

Monkey Safari to DJ duet tworzony przez Svena i Larsa, właścicieli legendarnego Niemieckiego klubu Charles Bronson wydających swoje produkcje dla takich wytwórni jak Mambo, Jackmode , Monaberry, Made To Play, jak i we własnym wydawnictwie ? Hommage.
Jako duet DJ znani są z mieszania różnych gatunków i stylów z całego świata w ich własną mieszankę house i techno. Ich niedawne działania studyjne i intrygujące występy DJ nie przeszły niezauważone przez szanowane nazwiska w branży.

Pete Tong wybrał ich undergroundowy letni przebój "Hi Life" jako Essential New Tune. Wkrótce potem, utwór został licencjonowany przez Ministry of Sound do głównej światowego reedycji tej jesieni.

Felix Da Housecat zaprosił Monkey Safari na imprezy w Space na Ibizie. Ich najnowsze klubowe koncerty m.in. Social Club Paris, Hive Zurich lub Watergate Berlin odbiły się szerokim echem, ale Małpi duet również wypełnia duże parkiety na najważniejszych festiwalach, takich Day In The Park Amsterdam, Spring Festival Graz, Mayday, Plötzlich Am Meer czy Fusion Festival.

Liczbą remixów obejmuje takich artystów jak Kölsch , Bingo Players, Round Table Knights czy Roland Clark

Pomimo ich szerokiej działalności i wypełnionego po brzegi kalendarza imprez ciągle znajdują czas na ich Radio Show największej stacji radiowej w Niemczech ? Eins.

Polskie Małpy w składzie:
Cyryl / Move Move
MKO / dype
Hiero / Beachboys.pl / temat rzeka
Pavlo / BeachBoys.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej