Going. | Modne Plażowanie - Temat Rzeka

Zapraszamy na II edycję Projektu Modne Plażowanie z All me.

Po sukcesie I edycji Projektu Modne Plażowanie w Temacie Rzeka, gdzie na targach pojawiło się ponad 1000 odwiedzających, a sama impreza plasowała się w czołówce wydarzeń targowych tamtego weekendu w Warszawie, zapraszamy na II edycję!

Podczas tej odsłony Projektu Modne Plażowanie na miejscu odbędzie się jednocześnie Dzień Dawcy Szpiku i Komórek Macierzystych, na który zaprasza organizator Projektu oraz Fundacja DKMS Polska.

Tego dnia po raz drugi w tym roku przestrzeń przy plaży w Temacie Rzeka otoczą dobry styl, klasa, estetyka, muzyka i smak ? to będzie najmodniejsze plażowe miejsce w Warszawie, w którym będzie można zrobić zakupy, odpocząć po po nich, smacznie i zdrowo zjeść.

Blisko 60 projektantów, autorów i artystów z całej Polski. Niezależna moda oraz akcesoria dla każdego. Poza przestrzenią modowo-rodzinną przy nadwiślańskiej plaży, na miejscu pojawi się specjalna strefa relaksu, gastro oraz aktywności sportowe. O doskonałą oprawę muzyczną wydarzenia zadba jak zwykle Temat Rzeka.

Wieczorem po zakończeniu targów od godz. 22.00 organizatorzy Projektu zapraszają na after party-Sylwester w środku lata w Temacie Rzeka.

Zagrają: Beats Friendly, Novika oraz Przyjaciele.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej