Going. | AraabMUZIK, Chrome Sparks / WWW 2017 After - Miłość / Patio Kredytowa 9

AraabMUZIK, Chrome Sparks / WWW 2017 After

22:00 | Sobota, 8 kwietnia 2017
Miłość / Patio Kredytowa 9

Koncert

od 35 zł

od 35 zł

Dobra impreza to taka, której zwieńczeniem jest wyjątkowy after. Tak też będzie w wypadku WWW 2017. Po pełnym miesiącu koncertów i imprez przyjdzie czas na... jeszcze trochę koncertów i imprez.

8 kwietnia Miłość po raz kolejny zamieni się w centrum klubowej Warszawy, bo w ramach jednego z trzech Afterów WWW 2017 na scenie pojawią się araabMUZIK i Chrome Sparks.

Ostatni występ Araaba w Warszawie obrósł już niemalże legendą. Nagranie z występu w 1500m2 na youtubie obejrzano ponad 4,5 miliona razy, a ci którzy byli na miejscu do dzisiaj wspominają to, co tam się wydarzyło. Teraz AM przyjedzie do Polski w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu, który trafił do fanów w zeszłym roku.

Dla Chrome Sparks będzie to debiut w stolicy, a na jego przyjazd ostrzyło sobie uszy wielu fanów eletroniki. Teraz twórca, któremu wystarczyła jedna własnoręcznie wydana EP-ka, aby zyskać uznanie słuchaczy w końcu pojawi się w naszym kraju.

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz darmowy pierwszy przejazd.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  uszy     wydarzylo     bedzie     sluchaczy     dobra     swojego     obejrzano     albumu     pojawi     byli     milosc     stolicy     epka     troche     niemalze     przyjedzie     wyjatkowy     taka     koncertow     ktorzy     wypadku     kwietnia     przyjazd     polski     jego     kolejny     warszawy     ktorej     zwienczeniem     teraz     afterow     pelnym