Going. | AraabMUZIK, Chrome Sparks / WWW 2017 After - Miłość / Patio Kredytowa 9

AraabMUZIK, Chrome Sparks / WWW 2017 After

22:00 | Sobota, 8 kwietnia 2017
Miłość / Patio Kredytowa 9

Koncert

od 35 zł

od 35 zł

Dobra impreza to taka, której zwieńczeniem jest wyjątkowy after. Tak też będzie w wypadku WWW 2017. Po pełnym miesiącu koncertów i imprez przyjdzie czas na... jeszcze trochę koncertów i imprez.

8 kwietnia Miłość po raz kolejny zamieni się w centrum klubowej Warszawy, bo w ramach jednego z trzech Afterów WWW 2017 na scenie pojawią się araabMUZIK i Chrome Sparks.

Ostatni występ Araaba w Warszawie obrósł już niemalże legendą. Nagranie z występu w 1500m2 na youtubie obejrzano ponad 4,5 miliona razy, a ci którzy byli na miejscu do dzisiaj wspominają to, co tam się wydarzyło. Teraz AM przyjedzie do Polski w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu, który trafił do fanów w zeszłym roku.

Dla Chrome Sparks będzie to debiut w stolicy, a na jego przyjazd ostrzyło sobie uszy wielu fanów eletroniki. Teraz twórca, któremu wystarczyła jedna własnoręcznie wydana EP-ka, aby zyskać uznanie słuchaczy w końcu pojawi się w naszym kraju.

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz darmowy pierwszy przejazd.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  warszawy     kolejny     miejscu     albumu     chrome     nagranie     ostrzylo     obejrzano     wydana     polski     kraju     przyjdzie     razy     impreza     ktory     przyjedzie     uszy     taka     bedzie     naszym     koncu     sparksostatni     dobra     wspominaja     sluchaczy     afterow     teraz     promocji     centrum     pojawi     after     debiut