Going. | Night Marks Electric Trio, SOTEI i Tubas Składowski na Record Store Day Warsaw 2017 - Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Night Marks Electric Trio, SOTEI i Tubas Składowski na Record Store Day Warsaw 2017

19:30 | Sobota, 22 kwietnia 2017
Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Koncert

35 zł

35 zł

Kolejna edycja międzynarodowego święta promującego niezależne sklepy płytowe oraz całą kulturę winylową odbędzie się 22 i 23 kwietnia w wyjątkowych wnętrzach Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN . Partnerem muzycznym wydarzenia jest T-Mobile Electronic Beats.

Wydarzeniami towarzyszącymi Record Store Day Warsaw - 2017 będą koncerty w auli koncertowej Muzeum, wyposażonej w najwyższej światowej klasy nagłośnienie . W sobotni wieczór 22 kwietnia wystapią tu Night Marks Electric Trio, SOTEI i Tubas Składowski.


Night Marks Electric Trio to oryginalny tercet, zacierający granice pomiędzy hip-hopem oraz soulowym dziedzictwem, a najświeższymi brzmieniami muzyki elektronicznej. W 2017 roku wracają z nowym materiałem, którego zwiastunem jest doskonały singiel "Matter of Time”. Album zaplanowany jest na pierwszą połowę roku, a na koncercie w ramach Record Store Day Warsaw po raz pierwszy będzie można usłyszeć kilka jego fragmentów live!

NMET “Matter Of Time” Official Video: http://bit.ly/2lM5Xml
NMET „Glorious Tune” Official Video: http://bit.ly/2mm4FQE


SOTEI (Sobura & Teielte) to nowy projekt dwóch uznanych polskich muzyków. Duet tworzą Sobura - perkusista, który tworzy muzykę zarówno solo ("Organic Lo-Fi" na U Know Me), jak i jako członek zespołów (Nosowska, Skubas i wiele innych) oraz Teielte - bardzo płodny producent, który wydał już cztery solowe płyty i wiele remiksów. Samplerowa wirtuozeria Teielte i żywe bębny jednego z najlepszych polskich perkusistów - musisz to zobaczyć!

SOTEI “Opus” Official Video: http://bit.ly/2lNmrcm
SOTEI “Obiata”: http://bit.ly/2mm3h0n


Tubas Składowski to hip-hopowy live band, tworzony przez sześć muzycznych indywidualności. Na swoim koncie mają dwie EP oraz wydany w 2014 roku, długogrający album „Bez konserwantów”, na którym gościnnie udzieliła się czołówka polskiego hip-hopu (Te-Tris, Spinache, Duże Pe. Lilu, Eskaubei). Ich brzmienie to hip hop z elementami jazzu, funku, soulu i bluesu, oparty na żywych instrumentach.

Tubas Składowski „Duchy”: http://bit.ly/2l3MFtY
Tubas Składowski „Każdy feat. Spinache”: http://bit.ly/2lqO2it


Time table:
19:30 – Tubas Składowski
20:15 – SOTEI
21:00 – Night Marks Electric Trio

Wkrótce ogłosimy także szczegółowy program niedzielnego wieczoru, 23 kwietnia.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: Record Store Day Warsaw - 2017

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej