Going. | Jodła i Hero Cola za free / Żarcie na kółkach - Plac Defilad

Jodła i Hero Cola za free / Żarcie na kółkach

12:00 | Niedziela, 3 sierpnia 2014

Plac Defilad

Impreza

Free

Free

Jodła i Hero Cola za free na festiwalu foodtrucków.

Going. wraz z Żarciem Na Kółkach nie pozwoli Wam cierpieć z pragnienia w upale i zalewie pysznego jedzenia z foodtrucków. Dbamy o Was i rodajemy pyszne picie - i to zupełnie za darmo!

Sezon letni w pełni! W kulminacyjnym punkcie wakacji, w samym sercu Warszawy odbędzie się największe z dotychczasowych wydarzeń związanych z foodtruckami. Za sprawą Żarcia Na Kółkach Plac Defilad zamieni się za dwa dni w gigantyczny zjazd karmiących samochodów. Będzie upalnie! Więc mamy dla Was orzeźwiające napoje Jodła i Hero Cola.

Wystarczy, że zameldujecie się z darmowym biletem pobranym w Going., a do dowolnego zakupionego dania otrzymacie darmową butelkę wybranego napoju. Pyszne picie czeka na Was w każdym foodtrucku, ale pamiętajcie - liczba jest ograniczona. Jedzcie i pijcie!

---------

Wraz z barStudio i Cafe Kulturalna w ramach ich wspólnego wspaniałego projektu plenerowego Plac Defilad organizujemy największy z dotychczasowych w Polsce zjazd foodtrucków, bo jak już wiecie lubimy bić różne rekordy (szczególnie swoje własne).

Do tego wszystkiego świetna muzyka do kotleta, do tańca i jak kto ma ochotę nawet do różańca.

Przez 2 pyszne muzyczne dni zagrają dla Was DJe:
Burn Reynolds
6T's Club
Sonar Soul + Dominik Chmurski (skrzypce)
MCQ
dype x Move Move
wants
Buszkers b2b Jonkpa ( JuNouMi )

A wieczorem w sobotę zakoncertują:
Weeping Birds
Bajzel
Setting The Woods On Fire

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej