Going. | Vienio - Hocki Klocki nad Wisłą

Ha Ha Czwartki to cykliczne hip-hopowe koncerty i imprezy w Hockach Klockach nad Wisłą. Co tydzień, więc może wejść w dobry nawyk.

Zaczęliśmy z promo live Włodiego i DJa B, o after zadbał Dj Hubson. Drugi strzał za ciosem - 2sty i DJ DEF. Kolenymi występami uraczyli nas Te-Tris oraz Quebonafide. Tym razem wystąpi dla Was dobrze wszystkim znany reprezentant warszawskiej sceny - Vienio! Before i after w rękach Hubsona!

VIENIO
polski raper, wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Piotr Więcławski znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w Molesta Ewenement, której był współzałożycielem. Wraz z zespołem nagrał m.in. pięć albumów studyjnych. Uzyskał także dwukrotnie nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka. Następnie współtworzył duet wraz z Pelsonem. Efektem była trylogia Autentyk. Druga płyta z serii przyniosła raperowi kolejną nominację do Fryderyka. Od 2010 roku prowadzi także solową działalność artystyczną. Natomiast, od 2011 roku Więcławski występuje wraz z rapocore'owym zespołem Way Side Crew. Był także członkiem składu Klima, wraz z Chadą, Kaczym i Włodim.

Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Wzgórze Ya-Pa 3, Schizma, Cool Kids of Death, DJ 600V, Fu, O.S.T.R., DJ Decks, Mor W.A., Olsen, Maleo Reggae Rockers, Tede, Vavamuffin, Pezet, Małolat, Łona, Fokus oraz L.U.C. Jako dziennikarz radiowy związany ze stacją Roxy FM w której wraz Tomkiem Lipińskim prowadzi autorską audycję "Wysypisko". Ponadto, od 2006 roku Więcławski wraz członkami zespołu Molesta Ewenement prowadzi wytwórnię muzyczną Respekt Records.

gramofony - Dj Technik

handsonic roland hpd 15/20 - Jarek JUSTIN Kulik

MR BORMAN
Artur Borkowski lepiej znany jest jako Mr. Borman. Wychowanek mazurskich lasów, londyńskiej, betonowej dżungli i warszawskiego gąszczu swoje pierwsze mikrofonowe sznyty zdobywał w rodzinnym Węgorzewie. Jego podejście do operowania słowem kształtowały rapowe ekipy, soundsystemowe załogi i międzystylowe składy takie jak Bauagan Mistrzów czy kIRk z którymi współpracował przez lata swojej bytności na scenie. Jego otwartość i styl docenili kanadyjski, nowo-beatowy producent Vlooper z którym wspólnie nagrał epkę ?Dym z wysokich pięter?, a także weteran stołecznej sceny hip-hopowej Vienio, którego od czasu albumu ?Profil pokoleń vol. 1? Mr. Borman wspiera na koncertach i ciągle rosnącej liczbie nagrań. Jego doświadczenia składają się na debiutancki album ?Widok 10?.

Dziesięć utworów budowanych na mocnych fundamentach wpojonych w przeszłości wartości i zasad. Dziesięć tekstów, których wątki splatają się w teraźniejszym centrum Warszawy. Dziesięć tematów dla których punktem odniesienia jest przyszłość i wypatrywanie jej ze swadą. Widok 10 ? warsztat i sklep rowerowy, a także komis płytowy, miejsce pracy Mr?a Bormana, miejsce spotkań ludzi, którzy przyłożyli swoje cegiełki do powstania albumu ? producentów Xenone, Pereła, Triza i Teielte, didżei ? Krime?a, Technika i Filipa z kIRków, a także MC?s ? Vienia, Parzela, Resko i Noze. ?Widok 10? ? krążek, który będąc najbliżej hip-hopowej formuły ze wszystkich dokonań rapera wciąż wymyka się prostym kategoryzacjom i środowiskowej hermetyczności.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej