Going. | Josh Tweek - Hocki Klocki nad Wisłą

Na kolejną odsłonę cyklu Goście z Berlina zaprosiliśmy reprezentanta jednego z najbardziej klimatycznych klubów Berlina - Chalet Club "Official" !

Josh Tweek (Odd Socks Records / Louche) - producent, digger, booker oraz dj z wieloletnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za znany cykl eventów odbywających się w Leeds oraz Londynie- Louche, na którym zagrała zdecydowana większość najciekawszych postaci sceny elektronicznej. Oprócz koordynacji eventów, nadzoruje również serię Louche Podcasts, liczącą już ponad 120 mixów artystów, którzy zagrali na organizowanych przez nich eventach. Josh aktualnie mieszka w Berlinie, gdzie współpracuje z Chalet oraz grywa w większości dobrze znanych klubów, serwując im mieszankę tego, co w elektronice najlepsze! Przez wiele lat zbierania płyt, wypracował sobie niepowtarzalny styl, łącząc w nim house, disco po garage. Do tej pory wydał dla dwie epki dla labelu Odd Socks oraz jego utwory znalazły się na bardzo dobrze przyjętych kompilacjach. Mieszankę stylu Josha najlepiej będzie jednak sprawdzić na żywo!

Jako support wystąpią dobrze znani polskiej publiczności - Hrabioza Sound System! Chłopaki przez ostatnie lata przemierzyli kraj w zdłuż i wszerz, racząc parkiety niepowtarzalnym stylem, jak to na hrabiów przystało. Znani są przede wszystkim z długich, kilkogodzinnych setów oraz różnorodnej selekcji. Ich poczynania zostały również zauważone za zachodnią granica, co zaowocowało zaproszeniami do Katerholzig czy Chalet!

Wsparcia udzieli reprezentant dype, dobra dusza Hocków oraz postać odpowiedzialna za berliński cykl - MKO.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej