Going. | Wina na Wielkanoc, degustacja komentowana, Najedzeni Fest! - Magazyn Wina

Wina na Wielkanoc, degustacja komentowana, Najedzeni Fest!

16:00 | Niedziela, 9 kwietnia 2017

Magazyn Wina

Jedzenie

50 zł

50 zł

Najedzeni Fest! i Tomasz Wagner z Magazyn Wina zaparszają na degustację komentowaną „Wino na Wielkanoc”. Podpowiemy, jakie wina dobrać do tradycyjnych potraw wielkanocnych, opowiemy o połączeniach i tradycjach, zwłaszcza polsko-węgierskich.

Lista win degustacyjnych:

1. Simon Kiralyleanyka 2016
2. Particius Furmint 2015
3. Thummerer Egri Muskotaly 2015
4. Lagobava Barbera 2014
5. Skaramuca Plavac Premium 2014
6. Simon Egri Bikaver 2012
7. Thummerer Trefli 2013

Bilet 50 zł./os
***
Degustację poprowadzi Tomasz Wagner. Jest socjologiem, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Twórca portfolio krakowskich winiarni Wino Kawa Oliwa i Magazyn Wina. Pasjonuje się reportażem, winem i naturą ludzką. Uwielbia Gruzję i zapach świeżych gałązek pomidorów. Od 2012 roku prowadzi degustacje i szkolenia winiarskie w całym kraju. Krakus z urodzenia i wyboru. Miłośnik win węgierskich.
***
Magazyn Wina, sklep i wine bar znajdujący się w hotelu Forum, na poziomie -1. Na 150 metrach kwadratowych znajduje się największy w Krakowie wybór win europejskich i Nowego Świata. Są tu wina klasyczne i naturalne, wina wyjątkowe, starannie wyselekcjonowane.Magazyn Wina to unikatowa kolekcja winnic. Zapewniamy profesjonalną poradę w wyborze wina, projektowanie domowych zasobów, obsługę wszelkiego rodzaju imprez, szkolenia winiarskie i degustacje dla firm. Pod Magazynem Wina bezproblemowo zaparkować, a obsługa zapakuje wino do bagażnika.

https://www.youtube.com/watch?v=H_lDckK20vw

W degustacji mogą brac udział wylącznie osoby pelnoletnie.

Fot: http://www.berryprovince.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej