Going. | SOLD OUT / Forest Swords / WWW 2018 before party - Teatr WARSawy

SOLD OUT / Forest Swords / WWW 2018 before party

20:00 | Środa, 25 października 2017
Teatr WARSawy

Koncert

SOLD OUT

SOLD OUT

Forest Swords powraca z długo wyczekiwanym albumem i przy okazji po raz pierwszy w karierze odwiedzi Warszawę, która już w październiku rozpocznie przygotowania do kolejnej edycji World Wide Warsaw.

„Compassion” to follow-up do jego debiutanckiej płyty „Engravings” z 2013 roku, który zostanie wydany 5 maja tego poprzez Ninja Tune. Razem z płytą fani artysty będą mogli zobaczyć szereg multidyscyplinarnych projektów, które poszerzą tematykę i koncept twórczości muzyka poprzez inne formy twórczości. Wszystko to będzie nadzorowane przez Dense Truth – studio sztuki eksperymentalnej i label należący do producenta.

„Compassion” to odpowiedź na niepewny i agresywny nowy świat, w którym aktualnie żyjemy i w ramach którego musimy się komunikować. Muzyk stara się wycisnąć genezę tego świata i przekształcić ją w wyjątkowe dźwiękowe terytorium gdzieś pomiędzy ekstazą a melancholią i ludzkim odczuwaniem przemijania. Na nowej płycie muzyk chce celebrować zwierzęce połączenie między ludźmi, fakt istnienia i naszą niepewność co do drogi, którą to wszystko podąża. Rezultatem tego wszystkiego stało się wyjątkowo przemyślane brzmienie łączące fascynację muzycznym antykiem i przyszłością, od digital tekstur, field recording, przez klekoczące beaty po przesterowany jazz w orkiestrowych aranżacjach

„Podobnie jak wiele innych osób, od kiedy zacząłem pracować nad tą płytę zacząłem mieć problem z ujrzeniem światełka w tunelu. Zrozumiałem, że naszą siłą jest fakt, że zamiast poszukiwać go możemy je stworzyć własnoręcznie” - , mówi Matthew Barnes, czyli Forest Swords.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  ujrzeniem     pierwszy     wyjatkowe     pomiedzy     engravings     zwierzece     miec     odwiedzi     tunelu     2013     sztuki     tematyke     tekstur     przyszloscia     ramach     muzycznym     swiata     multidyscyplinarnych     problem     truth     matthew     maja     przesterowany     fakt     odczuwaniem     plyte     innych     fani     przeksztalcic     osob     studio     nasza