Going. | Rubber Dots - Temat Rzeka

Pierwszy koncert po debiutanckim występie na Festiwalu Audioriver na którym zostali znakomicie przyjęci przez publiczność.

Elektroniczny duet założony w 2010 roku przez Anię Iwanek i Stefana Głowackiego. W ciągu trzech lat istnienia wydali płytę długogrającą (?Rubber dots? 2011) i dwie epki (?LowTek? oraz ?...---? 2013). Są regularnie zapraszani przez największe festiwale w Polsce (Audioriver, Open'er, Selector, Coke Live, Spring Break), mają na koncie również wspólne koncerty z Crystal Fighters (Warszawa ? Stodoła, Kraków ? Studio) oraz Karin Park.

Od czasu wydania swojej ostatniej epki duet zamknął się w studio mocno skupiając uwagę na tworzeniu materiału redefiniującego ich dotychczasową twórczość. Praca zaowocowała ukończeniem spójnego albumu, zawierającego niepokojące i nostalgiczne kompozycje. W progresywnych utworach udało się zachować ruch - dzięki nierównym bitom, przesterom i brudnemu elektronicznemu brzmieniu.

Zespół ucieka od piosenkowego schematu czego dowodem jest najnowszy singiel ? BACKEMO, celowo pozbawiony treści w warstwie tekstowej. Słowa w pozostałych numerach inspirowane są poezją futurystyczną, obrazami manierystycznymi oraz okresem Wielkiej Emigracji i historiozoficzną spuścizną Hotelu Lambert.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej