Going. | Last Robots - Pomost 511

W każdą środę Last Robots i zaproszeni artyści zadbają o dobrą imprezę. Nie zabraknie potężnej dawki taneczno-plażowych bangerów z pogranicza disco, house?u i nu-disco.

Last Robots - obecny na scenie od kilku lat warszawski duet DJ-ów/producentów: Bert i iRobot. Pod szyldem Electricity rozkręcali kultowe imprezy w stołecznych klubach On-Off i Vinyl, by później podbić klubowe parkiety w całej Polsce i nie tylko (dotarli m.in. aż do Japonii). Regularnie występują na największych krajowych festiwalach muzycznych, w tym na Open?erze, Audioriver i Selectorze, a na Coke Live Festival rozkręcili 40 tysięczny tłum, supportując formację The Prodigy.

Ich styl to wybuchowa mieszanka elektro, house?u i disco. Na swoim koncie mają remiksy m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic, EP-kę 'Flow Motion' oraz doskonale przyjęty autorski utwór 'Robots Friend', nagrany z Buniem, wokalistą D4D (Dick4Dick). Grali u boku takich sław jak Yuksek, Jacques Lu Count, Marshall Jefferson, Aeroplane czy Annie Mac.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej