Going. | Brave Akademia  - Taster Workshop - No Limits - Szkoła Tańca

Brave Akademia - Taster Workshop

00:00 | Sobota, 1 stycznia 2000

No Limits - Szkoła Tańca

Spotkanie

od 40 zł

od 40 zł

Podczas tegorocznej Brave Akademii - Warsztaty skupimy się na sposobach, jakimi można budować poczucia wspólnoty na różnych poziomach, a także odkrywać własną tożsamość poprzez muzykę, taniec i ruch. Uczestnicy Brave Akademii nauczą się, między innymi, jak w pełniejszy sposób wykorzystać potencjał własnego ciała ? również w kontekście pracy w grupie. Wszystko to, by lepiej zrozumieć siebie.

***

Brave Akademia - Brave Warsztaty
Taster Workshop ? Techniki koordynacji
10.07.2016
Godz. 13:30
Szkoła Tańca ?No Limits?

Teatr Pieśni Kozła zaprasza uczestników Brave Festival do udziału w wyjątkowym szkoleniu. Technika koordynacji stanowi podstawę szkolenia aktorów występujących w każdym z przedstawień teatru. Podczas tej sesji uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób elementy, takie jak energia, rytm, ruch i dźwięk, powinny się ze sobą łączyć i pobudzać wykonawców do działania. Odkryją prawa rządzące wspólnotą i poznają zaskoczenie związane z wzajemnym oddziaływaniem między partnerami oraz całym zespołem.

Ważne:
Prosimy zabrać ze sobą wygodny, nieograniczający ruchów strój.
Prosimy być na zajęciach punktualnie, nie spóźniać się.
Uczestnicy powinni wziąć udział w całej sesji rozpoczynającej się o podanej godzinie. Warsztaty potrwają jeden dzień, ale istnieje możliwość udziału w drugim dniu szkolenia.

KARNET na 2 zajęcia / 70 PLN

Data: 9-10.07.2016, 13:30-16:30
Czas trwania jednych zajęć: 180 min.
Język warsztatów: angielski

Ważne - po zakupie biletu prosimy o informację - imię i nazwisko, nazwa warsztatów oraz dzień, w którym wezmą Państwo udział w warsztatach.
Prosimy pamiętać aby na zajęcia zabrać ze sobą wydrukowany bilet.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej