Going. | Omnium Gatherum, Skálmöld + Stam1na - Klub u Bazyla

Omnium Gatherum, Skálmöld + Stam1na

18:30 | Czwartek, 16 listopada 2017
Klub u Bazyla

Koncert

75/85 zł

75/85 zł

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds prezentują dwa polskie koncerty na wspólnej trasie Omnium Gatherum i Skálmöld!
Finowie z Omnium Gatherum przyjadą do naszego kraju promować swój najnowszy materiał „Grey Heavens” z 2016 roku. Towarzyszyć będzie im Skálmöld - folk metalowy sekstet założony w 2009 w Reykjaviku. Grupa bardzo chętnie odwiedza nasz kraj gdzie przyjmowani są wyjątkowo gorąco. W roli gościa specjalnego trasy zaprezentuje się Stam1na.

Na koncerty Omnium Gatherum i Skálmöld zapraszamy 15 listopada do krakowskiego klubu Kwadrat oraz dzień później 16 listopada do poznańskiego U Bazyla. Bilety już w sprzedaży na: http://knockoutprod.net/sklep

Limitowane pakiety VIP dostępne na: https://thearcticcirclealliance.bandcamp.com/

OMNIUM GATHERUM (Finlandia) melodyjny death metal:
Jesienią 2016 roku minęło 20 lat od założenia przez Markusa Vanhalę (znanego również z Insomnium) i kilku jego kolegów melodyjno-deathmetalowej kapeli Omnium Gatherum. Z tamtej ekipy młodych zapaleńców z małego miasteczka na wschodnim wybrzeżu Finlandii w zespole pozostał tylko on. Przez kilka lat kapela wydawała głównie demówki. Dopiero w XXI wieku pojawiła się debiutancka EP-ka, "Steal The Light" (2002), a po rok niej pierwszy pełnowymiarowy album "Spirits And August Light", wydany jeszcze dla małej, niezależnej wytwórni. Potem Finowie zostali złowieni przez dużych graczy w metalowym biznesie, Nuclear Blast, a od paru miesięcy mają podpisane papiery z Century Media.
Omnium Gatherum to małżeństwo deathmetalowej brutalności z pięknymi melodiami oraz progresywnymi wstawkami. Coś jakby pożenić, dajmy na to, Emperor, Death, Rush, Devina Townsenda i Anathemę w jej postaci z XXI wieku. Zimą 2016 roku ukazała się płyta "Grey Heavens", która zamyka na razie dyskografię Finów i którą będą promować w Polsce.
Sprawdź, jeśli lubisz: Insomnium, In Mourning, Amon Amarth, Kalmah, Amorphis…
http://www.omniumgatherum.org/
https://www.facebook.com/omniumgatherumband
https://www.youtube.com/watch?v=ubmuUiozKyo

SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal, wiking metal:
Można powiedzieć, że Skálmöld to stali goście w Polsce. Powstała w 2009 roku w Reykjaviku formacja chyba na każdej trasie koncertowej zahacza o nasz kraj, gdzie jest przyjmowana niezwykle gorąco. Co więcej, muzycy zauważają, że polscy fani na ich muzykę reagują wyjątkowo i niejednokrotnie dali temu wyraz.
Sekstet ze stolicy malutkiego kraju w ojczystym języku wspaniale opowiada o historii nordyckiego świata, o wikingach, o różnych zdarzeniach, jakie znajdziecie w nordyckiej mitologii. Kiedy byli w Polsce poprzednio, na rynku nie było jeszcze czwartej studyjnej płyty Skálmöld. "Vögguvísur Yggdrasils" ukazała się pod koniec września 2016 roku i właśnie nowe piosenki o Asgardzie, Midgardzie, Nifelheimie i innych mitycznych miejscach, Islandczycy będą snuć ze sceny podczas kolejnej wizyty nad Wisłą. Choć oczywiście nie zabraknie i starszych kompozycji.
Sprawdź, jeśli lubisz: Týr, Ensiferum, Amon Amarth, Falkenbach…
https://skalmold.is/
https://www.facebook.com/skalmold
https://www.youtube.com/watch?v=NSV7mxNTzlg

Zagrają:
OMNIUM GATHERUM (Finlandia) melodyjny death metal
SKÁLMÖLD (Islandia) folk metal, wiking metal

Kiedy: 15 listopada (środa) 2017
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 listopada (czwartek) 2017
Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A
Bilety: 75 zł – przedsprzedaż, 85 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions i Left Hand Sounds

Bilety na koncert dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod
Left Hand Sounds
https://www.facebook.com/lefthandsoundsorg
https://www.instagram.com/lefthandsounds

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  pierwszy     graczy     chyba     omnium     glownie     brutalnosci     norwida     httpknockoutprodnetsklep     zapalencow     townsenda     minelo     wisla     dali     plyta     paru     choc     polscesprawdz     zauwazaja     century     czwartej     opowiada     trasy     chetnie     wwwknockoutprodnetsklep     bylo     jego     2016     material     dostepne     sekstet     swiata     productionskiedy