Going. | Our Last Night &... - Hydrozagadka

Our Last Night &...

18:30 | Środa, 20 maja 2015

Hydrozagadka

Koncert

50 zł

50 zł

OUR LAST NIGHT (rock/post-hardcore/USA)

Zespół wywodzący się z New Hampshire w USA powstał w 2004 roku. W 2007 roku, po kilku latach występów głównie na lokalnej scenie podpisał umowę z Epitaph Records i wydał swój pierwszy album, zatytułowany "The Ghosts Among Us" dzięki któremu trafili m.in. na Billboard's Top Heatseekers chart.

Promując swój drugi album, "We Will All Evolve" grupa supportowała takie kapele jak From First to Last, We Came as Romans i Asking Alexandria.

Pomimo, że istnieją już 10 lat i wydali łącznie trzy albumy i EPkę, to głośno zrobiło się o nich dopiero za sprawą coverów piosenek takich artystów jak Katy Perry, Miley Cyrus, Justin Timberlake czy Adele.

Muzyka Our Last Night to spokojne i przyjazne dla ucha melodie, które potrafią zamienić w piękne rockowe brzmienie gitar, ale zespół nie stroni też od gitar akustycznych czy cięższych post-hardcorowych patentów.

W Hydrozagadce zaprezentuje przekrojowy materiał ze swojej dyskografii uzupełniony o hitowe pop covery!

PALISADES (post-hardcore/electronic/USA)

Zespół rozpoczął swoją działalność pod szyldem Marilyn Is Dead, jednak po dołączeniu do składu nowego wokalisty, Louisa Miceli, muzycy postanowili na nowy początek i nazwę Palisades.

EP-ka "I'm Not Dying Today" zapewniła im w 2011 roku angaż w słynnej wytwórni Rise Records, z którą są związani do dziś i która wydała ich dwa albumy - "Outcasts" (2012) oraz "Mind Games" (2015).

Ich brzmienie można określić jako electronicore czyli połączenie post-hardcore z EDM czy syntezatorami. Gitary i imprezowe bity z pewnością zagwarantują dobrą imprezę podczas ich występu.

Dla fanów I See Stars, Breathe Carolina, Crown The Empire.

APRIL IN PIECES (post-hardcore/metalcore/PL)

April in Pieces to wrocławski zespół grający w klimatach post-hardcore/metalcore, założony w październiku 2012. W 2013 roku, światło dzienne ujrzało pierwsze EP ''The Air I Breathe'', które zapewniło grono fanów w polskim podziemiu.

W 2014 roku, AIP wypuścili singiel ''Incurable'' promujący longplay ''The path'', który ukaże się na wiosnę 2015 roku. Singiel zdobył dużą popularność i zainteresowanie na polskiej scenie metalcore'owej - więcej materiału z tego wydawnictwa usłyszycie w Hydrozagadce!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej