Going. | Kouma & Ultra Zook &... - Klubokawiarnia Chmury

Kouma & Ultra Zook &...

19:00 | Wtorek, 19 maja 2015

Klubokawiarnia Chmury

Koncert

15 zł

15 zł

Kouma (FR) + Ultra Zook (FR) + Bibi And The Wave + Natan Kryszk

Kouma (FR)
Polirytmiczny rozpierdol na bazie bębnów, barytonowej gitary i barytonowego saxu i klawiszy. Miłośnicy math i noise rocka nie powinni być zawiedzeni.

Ultra Zook (FR)
Ciężka matematyka z ciężkim opisem

Jeśli Bóg istnieje, to jest jasne, że gołębie są jego posłańcami na Ziemi. Są wszędzie, oglądając nasz każdy ruch na ulicy, w samochodach, z okien naszych pokoi.
Zgłaszają wszystkie nasze dobre i złe uczynki, do Boga, który jest zobowiązany do skorygowania naszej trajektorii, brutalnego karania nas. To może spowodować, że zdarza nam się zrobić wiele błędów na koncercie, na przykład, czy może dać nam kaca. Jednak wynagradzają nam to stające na naszej drodze cudownie słodkie zwierzęta.
My, trzej muzycy Ultra Zook, czyli Benjamin Bardiaux Remi Faraut i Emmanuel Siachoque, pracujemy bez wytchnienia, aby produkować najpiękniejsze pieśni i zinterpretować je w porozumieniu z wykładniczej profesjonalizmu.
Po pierwsze, i gołębie Riom będzą, że chcemy zrobić trylogię epeczek ... i gotowe!
Po drugie, aby uzyskać fundusze, przysięgliśmy, że zrealizujemy trzeci klip ... nie mamy więcej pieniędzy, ale zrobimy coś!
Po trzecie, wszędzie tam, gdzie byliśmy, daliśmy nasiona organiczne FR-BIO-01 dla gołębi ...
Tak, Bóg, jeśli istnieje, może być z nas dumny! I oczekujemy na jego nagrodę ...

NATAN KRYSZK - saksofon barytonowy - Tworzy skład Warszawskiej Orkiestry Improwizującej pod wodzą Ray'a Dickaty'ego. W 2013 na festiwalu Fama otrzymał nagrodę im. Andrzeja Jakóbca. Młody, dzielny. Kształcący się Plastyk. Grywa m.in. z Michałem Kasperkiem, Michałem Małotą, Ramezem Nayyarem, Rayem Dickaty, Łukaszem Kacperczykiem, Wojtekiem Kwapisińskim. Na stałe gra w zespołach: Pokusa, Trio Dejaneiro. Gościnnie występuje w zespole Paper Cuts.

Bibi And The Wave (PL)
Dwie osoby, chociaż tak naprawdę jedna, a tak w ogóle to też dwie trzecie Absolutu. Na pewno nie z tej Ziemi, mimo iż bywają przyziemni. Lubią imbir i inne korzenie, więc zaczęli czerpać z klasyki, czyli wszystkiego tego, co można było znaleźć w latach 90' w łóżeczkach dziecięcych i w łóżkach szalonych eksperymentatorów z elektroniką. Po prostu zagrają łóżkowe tribal techno.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej