Going. | Back 2 The Old School - Parking Bar

Back 2 The Old School

22:00 | Piątek, 22 maja 2015

Parking Bar

Impreza

Free

Free

Już 22 maja BACK 2 THE OLD SCHOOL / BACK 2 THE ROOTS powraca do Parkingu !

Po długiej przerwie jesteśmy znów zwarci, gotowi i uzbrojeni po zęby w najgrubsze bangery.
Jak zwykle zabierzemy Was w nasze muzyczne rejony od trapowych brzmień przez hip hop, drum n bass po szeroko pojętą muzykę elektroniczną.
Za gramofonami gospodarze cyklu STICKORAMA i DJ DEF a także zaproszeni goście, których będziemy ujawniać powoli już wkrótce. Spodziewajcie się świeżych setów i potężnego uderzenia basu !


Uwaga ! Bardzo ważna sprawa !
Współorganizator cyklu, legenda polskiej deskorolki a przede wszystkim nasz dobry ziom Patryk "STICKORAMA" Wrzosek potrzebuje szybkiej operacji na lewe kolano.
Problemy z kolanem Patryka trwają już jakiś czas natomiast w tym momencie jest ono w naprawdę bardzo kiepskim stanie i wymaga jak najszybszej operacji żeby mógł normalnie chodzić.
Koszt takiej operacji to 25.000zł a pierwszą zbiórkę pieniędzy planujemy na naszej najbliższej imprezie gdzie do specjalnej puszki będziecie mogli coś dorzucić od siebie i pomóc Patrykowi.
Już niedługo zostanie także uruchomione konto na które będzie można wpłacać pieniądze oraz aukcje na których będziecie mogli wylicytować sporo limitowanych rzeczy.
Bardzo liczymy na Waszą obecność i wsparcie!

Już dziś zapisujcie się na wydarzenie i widzimy się na miejscu !

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej