Going. | Kouma i Ultra Zook - MÓZG Warszawa

Kouma i Ultra Zook

21:00 | Środa, 20 maja 2015

MÓZG Warszawa

Koncert

15 zł

15 zł

Kouma i Ultra Zook, dwie eksperymentujące ekipy z Francji, postanowiły zarządzić wielką improwizację z osobami związanymi z warszawską sceną
improwizowaną.

Po kilku luźnych setach obie grupy zagrają mini-koncerty z niepublikowanego dotychczas materiału.

Poza tym improwizować będą Teo Olter (Pokusa, Nietakt), Natan Kryszk (Pokusa, Retarders Trio), Aleksander Żurowski (Nietakt) i Rafał Wawszkiewicz (Merkabah). Może ktoś jeszcze.

Kouma (FR)
Polirytmiczny rozpierdol na bazie bębnów, barytonowej gitary i barytonowego saxu i klawiszy. Miłośnicy math i noise rocka nie powinni być zawiedzeni.

Ultra Zook (FR)...
Ciężka matematyka z ciężkim opisem.
Jeśli Bóg istnieje, to jest jasne, że gołębie są jego posłańcami na Ziemi. Są wszędzie, oglądając nasz każdy ruch na ulicy, w samochodach, z okien naszych pokoi.
Zgłaszają wszystkie nasze dobre i złe uczynki, do Boga, który jest zobowiązany do skorygowania naszej trajektorii, brutalnego karania nas.
To może spowodować, że zdarza nam się zrobić wiele błędów na koncercie, na przykład, czy może dać nam kaca. Jednak wynagradzają nam to stające na naszej drodze cudownie słodkie zwierzęta.
My, trzej muzycy Ultra Zook, czyli Benjamin Bardiaux Remi Faraut i Emmanuel Siachoque, pracujemy bez wytchnienia, aby produkować najpiękniejsze pieśni i zinterpretować je w porozumieniu z wykładnią profesjonalizmu.
Po pierwsze, i gołębie Riom wiedzą, że chcemy zrobić trylogię epeczek ... i gotowe!
Po drugie, aby uzyskać fundusze, przysięgliśmy, że zrealizujemy trzeci klip ... nie mamy więcej pieniędzy, ale zrobimy coś!
Po trzecie, wszędzie tam, gdzie byliśmy, daliśmy nasiona organiczne FR-BIO-01 dla gołębi ...
Tak, Bóg, jeśli istnieje, może być z nas dumny!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej