Going. | Milczące Ciało - Mazowiecki Instytut Kultury

Publiczność zobaczy prezentacje artystyczne w wykonaniu Stefana Niedziałkowskiego i JIDAI ? artysty zaproszonego z Japonii oraz premierę spektaklu ?Duch dźwięku/Spirit of Sound?. To widowisko specjalnie na tę okazję przygotował Stefan Niedziałkowski z zespołem Teatru Sztuki Mimu.

Stefan Niedziałkowski jest wybitnym mimem o międzynarodowej sławie, wywodzącym się z Wrocławskiego Teatru Pantomimy Henryka Tomaszewskiego; aktor, reżyser, choreograf, autor scenariuszy dla teatru pantomimy, pedagog.

Międzynarodowe Warsztaty i Prezentacje Teatru Sztuki Mimu Silence of the Body/Milczące Ciało są organizowane od 2009 roku. Silence of the Body/Milczące Ciało jest wyjątkowym przedsięwzięciem artystycznym i nie można go porównać z żadnym innym, czy to w Polsce czy na świecie. Nie jest to festiwal lecz spotkania artystów z publicznością i uczestnikami warsztatów.

Artyści podczas prezentacji dla publiczności oraz warsztatów dla wybranych uczestników przekazują sekrety swojej twórczej pracy i dzielą się zdobytymi przez lata doświadczeniami. Uczestnicy zdobywają wiedzę o sposobach zobrazowania skomplikowanych stanów milczenia. Publiczność staje się obserwatorem twórczej pracy.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej