Going. | Z vinyli go i uciekł - Temat Rzeka

Z vinyli go i uciekł

21:00 | Sobota, 30 maja 2015

Temat Rzeka

Impreza

Free

Free

"Z vinyli go i uciekł" to powrót do korzeni współczesnego clubbingu i szeroko pojętej muzyki elektronicznej. To unikatowe brzmienie płyt winylowych i utworów, które wychowały niejedno pokolenie i na zawsze zmieniły naszą muzyczną przyszłość.

Mocno uzależniająca swoim specyficznym rytmem 4/4 muzyka, zaraźliwy groove linii basowych, klasyczne syntezatory i automaty perkusyjne w połączeniu z nieskażonym potencjałem jej prekursorów to sprawdzony przepis na wyjątkowy wieczór.

Artyści występujący w ramach cyklu 'zVINYLi go i uciekł' to ludzie którzy tworzyli tą historię w naszych rodzimych klubach, a ich pokaźne zbiory winyli wciąż skrywają wiele pereł wartych odświeżenia i przedstawienia młodemu pokoleniu klubowiczów.

Na imprezach nie zabraknie absolutnych klasyków muzyki House jak i jej naturalnych podgatunków w klimacie Soulful, Deep, Tech House i Progressive.

Wraz z przybyciem wiosny wspólnie przeniesiemy się w czasie, aby jeszcze raz przeżyć swoją pierwszą muzyczną miłość i kto wie, może zakochać się na nowo!

100% Vinyl House Classics!

Wystąpią:

Gerhard (Groove Control, Amsterdam)

Glasse (Big Boat Party)

Tobias Manou (Soundbar Rec / Ponton)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej